Forum'da ara:
Ara

Sence Bedava-sitem.com'un tasarımı değiştirilmeli mi?
Değiştirilmeli
  78%
[ 15 ]
DeğiştirilMEmeli
  21%
[ 4 ]
Toplam Oylar : 19

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem.com'un Tasarımı Hakkında

Aylardır belki de yıllardır dicem ama abartmak gibi olacak neyse bedava-sitem.com adresinin tasarımı hep aynı hiç değiştirilmiyor.Bir yerde insanın gözünde bir sorun teşkil ediyor güzel değil demiyorum bence artık basitleşti değiştirilmeli ya menüler sola alınsın yada menü renklari değişsin küçük de olsa artık bir değişim olsun.Bence tabi yetkililer kızmasın ama değiştirilsin derim bu konuda ki fikirlerinizi oy kullanarak belirtirseniz belki isteğimiz daha etklili olabilir.
Mesaj27.09.2008, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla ben kararsızım.Bu da çook güzel aslında.. Wink
Mesaj27.09.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Tür Önerilerinizi

Öneriler

Bölümünde Paylasın .
Mesaj28.09.2008, 01:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem.com su anki tasarimi 1 Ekim 2007 tarihinde yayina gecti.
1 sene oluyor neredeyse.

Olan tasarimi az buz degistirmek yerine, tamamen yeni tasarim yapilmakta.
Mesaj28.09.2008, 01:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Bedava-Sitem.com su anki tasarimi 1 Ekim 2007 tarihinde yayina gecti.
1 sene oluyor neredeyse.

Olan tasarimi az buz degistirmek yerine, tamamen yeni tasarim yapilmakta.

güzel haber Wink
Mesaj28.09.2008, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

@islamanahtari

Yeni TaSaRım OCAK - Şubat ayLaRında çıkacak... Bence...

TecRübelerime göre Ocak ya da Şubatta Wink
Mesaj28.09.2008, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tasarım gayet iyi amayeniyi de çok merak ediyorum Very Happy
Mesaj28.09.2008, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence www.bedava-sitem.com 'un tasarımını yenilemekten çok daha başka yeniliklere vakit harcadığından tasarım için ayrı bir vakit ayrılacağını düşünmüyorum.

Davulun sesi uzaktan hoş gelir hesabı biz ekstraları kullanıyoruz fakat php kodlamak sizin tr.gg sitesi oluşturmak gibi birşey olduğunu söyleyemeyeceğim. Bende bu yüzden tr.gg kullanıyorum. Php bilgisi çok ayrı bir şey uzmanlık ve eğitim gerektiren birşey en ufak hatada bütün veritabanı silinebilir o yüzden tasarımın üzerine bu kadar fazla kafa yormayın Smile Sevgilerimle

Mesaj28.09.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava-sitem.com'un Tasarımı Hakkında

ilk tasarımı merak edenler için

Mesaj29.09.2008, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

şuyam kullanılan tasarım daha iyi bence Wink
Mesaj12.10.2008, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
şuyam kullanılan tasarım daha iyi bence Wink

Bencede
Mesaj13.10.2008, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava-sitem.com'un Tasarımı Hakkında

sanal-reklam yazmış:
Aylardır belki de yıllardır dicem ama abartmak gibi olacak neyse bedava-sitem.com adresinin tasarımı hep aynı hiç değiştirilmiyor.Bir yerde insanın gözünde bir sorun teşkil ediyor güzel değil demiyorum bence artık basitleşti değiştirilmeli ya menüler sola alınsın yada menü renklari değişsin küçük de olsa artık bir değişim olsun.Bence tabi yetkililer kızmasın ama değiştirilsin derim bu konuda ki fikirlerinizi oy kullanarak belirtirseniz belki isteğimiz daha etklili olabilir.

aynen yaa bende anlamadım acaba bedava sitem diemi die değiştirmiyolar anlamış değilim
AMA NEDENDİR BİLMİYORUM KULLLANICILARIN BAZILARI BU DURUMA SIKILDIĞI GÖRÜNÜYOR Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Mesaj13.10.2008, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tasarım bence oldukca başarılı değişmenin bir anlamı yok...

Tabi bence...
Mesaj13.10.2008, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni tasarımı merakla bekliyoruz Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Önceki mesajları göster: