Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2008, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu: hazir index

Slm öncelikle böyle bir imkani sundugunuz icin tsk ederim .

soru yada sorunlara gelince , websayfa calismalarina yeni baslayan birisi olarak cogu konuda yardima ihtiyacim var , tabiki bunlar tecrübeyle alakali ,
benim asil sormak istedigim forumda bölümlere ayri ayri baktim , genelde sorulara cevap verilmis biraz daha anlamayanlara kolay anliyacak sekilde anlatsaniz , resimli mesela .

Benim sorunuma gelince hazir index var ama forumdan takip ettigim kadariyla onu siteye yerlestirme sansim yok , siralamali sekilde bunu baska sekilde nasil yapabilirim , arka temadan baslayarak , (resimlerimi imageshackten)yüklüyorum orda verilen url adreslerini direkt kullanabilrmiyim mesela , arka fon icin hangisini kullanabilirim , ve hangi kutucuklara hangi htlm kodlarini verince ne nerede hangi boyutta degisir , cook tsk ederim
Mesaj14.10.2008, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. sorunuza yanıt vereyim Wink

forumda zor konuların genelinde resimli anlatım var zaten Wink

Mesela

program kullanımları

css yapımı

ekstralar
v.s

Bu konularda resimli anlatımlar zaten mevcut Wink

Mesaj14.10.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu: galatasarayli kardes tsk

önce yanit icin tsk ederim aslinda ilk etapta bana yardim belkide cok kolay

sitede verilen örnek sayfalar var ordan bir adres veriyorum benim yapmak istedigimde buna benzer bir sayfa bu sekil bir sayfa icin hangi htlm kodlari vermem gerekir yada hazir varmi varsa hangi bölüme vermem gerek tsk tekrar .

buraya sayfanin adresini veriyorum http://bitmeyen-hikayem.tr.gg/
Mesaj14.10.2008, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

o verdiğiniz adresteki sitede kullanılan tasarım hazır tempalate tasarımdır bu tasarımı yapmak için hazır templatelerin bedava-siteme uyarlanıpmış halleri şu linkte mevcuttur.css desingi seçip ona uygun tasarım kodunu ekleyip linkleri gerekli yerlere ekleniz gerekmetedir.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697
Mesaj14.10.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tsk ederim arkadasim bakiyorum verdigin linke .
Mesaj14.10.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: tsk

verdigin linke baktim arkadasim , hazir sayfalara , ama o sayfalari tama olarak nereye yapistiracagimi yazan olmadi , mod arkadaslara yazdim cevap gelmedi burdaki cevaplarda mod arkadaslardan degil ,..

söylemek istedigim benim anlamam suc degil sonucta ögrenmek istiyorum

ama simdiye kadar mod arkadaslardan bir yölendirme yada cevap gelmedi

genede tsk ,...

söyle bir yazi var ana sayfada 3 dakikada kendi sitenizi yapin !!!!

BEN KAC SAATTIR BIR CEVAP ALAMADIM !!!! NASIL OLACAKSA !
Mesaj14.10.2008, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
O linkteki tasarım kodlarını sitenizin tasarımına göre tasarım ayarlarınızın gelişmiş sekmesindeki "tasarımın üzerindeki yazı" kutusuna koyup kaydedebilirsiniz.
Ayrıca forumumuzun sabit başlıklarını incelerseniz sormak için başlık açmanıza yada moderatörlerimizden yardım beklemenize de gerek kalmayacaktır.
İyi eğlenceler.
Önceki mesajları göster: