Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2008, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Bs nin sahici Türk olursa :)) Yaşanmış Olay...

Merhaba arkadaşlar ;

Az önce başımdan geçen traji komik olayı anlatmak istiyorum Smile

bedava-sitem27 diye bir msn adresi alan bi arkadaşımız (Nick yerine Bedava-Sitem yazmıs Mr. Green ) önce selam vererek konuşmaya başladı.
İşte sitende niye oyun yok felan böyle bir sürü şey Smile
Bende okullar acıldıgından güncelleme yapamadıgımı ancak hafta sonraları ilgilendiğimi söyledim... Wink Neyse Mr. Green

Sonra başladı sitemde söyle olsa daha güzel olur böyle olsa daha güzel olur. Falan filan... Ondan sonra bana işte ben senden daha iyi anlarım Bs den dedi...
Yaptığın siteyi yolla dedim king54 diye bir site yolladı baktım Mr. Green Sen mi benden daha iyi biliyorsun bu siteyle dedim. Neyse buraya kadar bildik atışmalar... Mr. Green

Önemli olanı bundan sonra. Arkadaş sonra bana demesin mi Hackerfriend benim sitem diye Mr. Green Koptum Smile)

Neyse hadi ya felan dedim Mr. Green

Sonra daha da ileri giderek adam bedava-sitemde benim demesin mi Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ya git basımdan felan dedım... Siteni sildirecem felan dedi hadi sildir o zaman dedim Mr. Green

Baktı inanmadım Mr. Green İşte ben Bedava-Sitemin sahibinin oğluyum demez mi ? Mr. Green Mr. Green

Ondan sonra sözde baba geldi bedava sitemın sahibiyle konuştım Mr. Green Mr. Green Mr. Green (aslında ikiside aynı kişi yani çocukla baba aynı kişi Smile )

Adam anlatmaya başladı yok işte ben bs yi aldım Şimdi Türk o sitenin sahibi felan Mr. Green

ya dostum git sen çocuklarla oyna deyince çözüldü yok ben sana şaka yaptım işte söyledir böyledir felan...

Aslında bunu anlatmamdaki asıl amaç; Ben Bs ye yeni üye olmuş biri olsaydım ne olacaktı...? Ben kanmadım ama belki acemi birisi çok çabuk kanabilirdi... Zaten aldığı msn adresindende hangi amaç için uğraştığı bellı...

Bunu okuyan acemi kardeşlerim şunu unutmayın...

Hiç bir BS yöneticisi sizi msn adresine ekleyipte özelden şifrenizi istemez... Bunun gibi dolandırıcılar daha öncede çıktı. Selin Hanımın sitesi gibi selinn yada seli-n gibi adresler alıp sizin kandırmak isteyebilir unutmayın hiçbir Bs yöneticisi asla sizden şifrenizi istemez Şifreleriniz her zaman için kayıtta tutulmaktadır...

Umarım uyarımı dikkate alırsınız arkadaşlar

Selametle....
Mesaj14.10.2008, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

acamediler daha cok kanar okuyunca cok güldüm yaw Razz
Mesaj14.10.2008, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green
Mesaj14.10.2008, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

enn cokda şuna güldüm ben bedavasitemin oglu Very Happy mua
Mesaj14.10.2008, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya bu kadar safca nasıl düşünebilirler yaa Mr. Green
Mesaj14.10.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende bilmiyorum sizi saf sanmış ama yanılmış deseydin ya bende yöneticinin oglu Mr. Green
Mesaj14.10.2008, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

toplistmekan yazmış:
bende bilmiyorum sizi saf sanmış ama yanılmış deseydin ya bende yöneticinin oglu Mr. Green

Aynen güzel olurdu... Babası annesını aldatıyormus. Ben babanın sevgilisinin çocuğu felan derdim Mr. Green Aaa kardeşimi buldum Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj14.10.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

he he Mr. Green
Bende Cunobagın Oğluyum.Selin de Amcamın Kızı
Mr. Green
Mesaj14.10.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
he he Mr. Green
Bende Cunobagın Oğluyum.Selin de Amcamın Kızı
Mr. Green

Hadi yaa o kadarda Bs sahibinin diğer oğluyum hiç görüşemedik konuşamadık Mr. Green
Mesaj14.10.2008, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj14.10.2008, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selin de Cunobag da bekar Razz
Mesaj14.10.2008, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba pirioyun

Bu gibi başlıkları açmanıza gerek yok :

Neden mi ?

-- Öncelikle bu gibi eylemlerin içine giren üyelerin sitelerini öğrenin.
--Daha sonra herhangi biryerde bedava sitem hakkında konuşulan mesajların bir resmini çekerek gönder. ( Bunu ıp 'sini görebileceğin bir yerden yaparsan kanıtlaman açısından kolay olur.
-- Ve en son olarak herhangi bir moda gönder.

Bedava siteme yönelik saldırı veya alaya alma gibi konulara taviz yok.

İYİ EĞLENCELER,Bedava-sitem

En son ysnsen tarafından 14.10.2008 18:38:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: