Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2008, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Birden Fazla Sitesi Olanlar için Önerim Var

Şimdi benim çoğu kullanıcının da olduğu gibi birden fazla sitem var.İki site arasında giriş çıkış yapmak benim için hem zaman kaybı hem de siteler ile yoğun ilgilenen birisi ise o kişinin de yorulabileceğini düşünüyorum.Bence BEDAVA SİTEM deki sitene giriş yerine birkaç tane daha site adını yazma sitenin şifresi yazma yeri konulsun.Mesela 3 sitemiz mi var.Oradaki kutucukların başında birde onaylama kutucuğu olsun onlardan 3'ünü işaretleyelim ve 3 kutuların herbirine sitelerimizin ismini , şifresini yazalım.Sonra girişe tıkladığımızda hepsini ayrı bir pencerede açsın.Böylece bi siteden çıkıp bi siteye girme derdimiz kalmasın diyorum.Ama tabiki güvenlik açısından sorun yaratırmı bilemiyorum.Bence öyle olsa daha kolay olurdu.
Mesaj14.10.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

olabilir ,

ama kabul edilmezse zaten farklı sürümlerden girebiliyorsun

Yani ;

Bir sitene mozilladan - diğerine İe den girebiliyorsun Wink

Mesaj14.10.2008, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

meraba ayarlar sayfasını en altında ana kullanıcı adın ve şifresi bulunuyor tüm sitelerini bi siteye yönlendirirsen sorunun çözülür ana kullanıcı şifresiyle girince hepsi birde açlmış olur tek yapman gereken sol alttan hangi kullanıcıya gecmen kolay gelsin
Mesaj14.10.2008, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

daricikoyu yazmış:
meraba ayarlar sayfasını en altında ana kullanıcı adın ve şifresi bulunuyor tüm sitelerini bi siteye yönlendirirsen sorunun çözülür ana kullanıcı şifresiyle girince hepsi birde açlmış olur tek yapman gereken sol alttan hangi kullanıcıya gecmen kolay gelsin

Anlattığınızı Hemen Deneyeceğim Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj15.10.2008, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öneride bulunduğunuz konu Bs'de var zaten..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=32658
Önceki mesajları göster: