Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.10.2008, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Üyelik

benim üyelik sistemim var. Ancak sadece forumda oluyo. Ben ana sayfaya yeni üyelik ve üye girişi istiyorum. Yardımcı olurmusunuz lütfen
Mesaj22.10.2008, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstralarda bulunan saklı sayfalar sistemini açarak kullanabilirsiniz
İstediğiniz sayfayı üyelere açabilir misafirlere kapatabilirsiniz.Hesap oluşturabilirsiniz.
Mesaj22.10.2008, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj23.10.2008, 00:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum senin tarif ettiğin şey üyelik sistemi deyilki ama.
Sadece kişi bana mesaj yoluya kullanıcı adı ve şifresini göndermiş oluyo. Bende bu bilgileri saklı sayfalara ekliyorum ve görmesine izin vermek istediğim sayfayı işaretliyorum...
Yani sadece izinli kişi olarak sayfayı geziyo. Forum üyesi olmuş olmuyo.
Yinede yardımın için tşk. ederim.
Ama ben forum üyeleri için ana sayfada yeni üyelik ve üye girişi istiyorum. Bu mümkün deyilmi acaba?..
Mesaj23.10.2008, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam kardeşim anladım.
öncelikle senin için hazırladığım bu kodu HİÇ ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMADAN sitenin sağ tarafındaki kutulardan birine eklemen lazım.
senin için kod hazırladım. hiçbir reklam unsuru yoktur. anasayfanda kullanıcı girişi ve şifreni yazıyorsun, foruma giriş yapmıl oluyor. bi dene bak süper. bende kullanıyorum aynından...
hadi kolay gelsin...
Kod:
<table style="border-right: silver 1px solid; border-top: silver 1px solid; border-left: silver 1px solid; width: 209px; border-bottom: silver 1px solid; height: 135px" width="209" bgcolor="#f1f1f1">
    <tbody>
        <tr>
            <td style="font-size: 11px; color: #000000; font-family: tahoma, verdana, arial" align="center"><strong>&Uuml;ye Girişi</strong></td>
        </tr>
        <tr>
            <td style="font-size: 11px; color: #000000; font-family: tahoma, verdana, arial" align="center" bgcolor="#cccccc" height="1">
            <form action="http://islamcaddesi.tr.gg/FORUMLAR/index.htm" method="post">
                <table class="forumtabelle" height="87" width="161">
                    <tbody>
                        <tr>
                            <td style="font-size: 11px; color: #000000; font-family: tahoma, verdana, arial"><input style="width: 100px" name="modulenter2[nick]" value="Kullanıcı adı" type="text" />
                            <p><input style="width: 100px" type="password" name="modulenter2[pwd]" /></p>
                            </td>
                            <td style="font-size: 11px; color: #000000; font-family: tahoma, verdana, arial">&nbsp;</td>
                            <td style="font-size: 11px; color: #000000; font-family: tahoma, verdana, arial"><input style="border-top-width: 0px; border-left-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-right-width: 0px" tabindex="3" type="image" height="48" width="48" src="http://tbn0.google.com/images?q=tbn:TRj4baA9L-47pM:http://www.tug.tubitak.gov.tr/tutulma/giris_butonu.gif" name="I1" /><input type="hidden" name="mode" value="login" /></td>
                        </tr>
                    </tbody>
                </table>
            </form>
            </td>
        </tr>
    </tbody>
</table>
<p><strong><em><font face="Comic Sans MS" color="#ffffff" size="3"><a href="http://islamcaddesi.tr.gg/FORUMLAR/anmelden.htm">SİTEMİZE &Uuml;YE OLMAK İ&Ccedil;İN TIKLAYIN.</a></font></em></strong></p>

kodlarda hiç bir değişiklik yapma yoksa çalışmaz.
kolay gelsin... Wink
Mesaj23.10.2008, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş çok teşekkür ediyorum yaa. Sen mükemmelsin. Çoktandır böyle bişey istiyodum. Ama forumda çok kere aramama rağmen bulamamıştım. On numarasın kardeş sağol Wink Wink Smile
Mesaj23.10.2008, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamcaddesi yazmış:
Kardeş çok teşekkür ediyorum yaa. Sen mükemmelsin. Çoktandır böyle bişey istiyodum. Ama forumda çok kere aramama rağmen bulamamıştım. On numarasın kardeş sağol Wink Wink Smile

kardeşim sana yardımcı olmam beni çok mutlu etti doğrusu..
sitene baktım çok güzel. verdiğim kodda doğru çalışıyor.
başarılar dilerim kardeşim..
iyi çalışmalar... Wink Wink Very Happy
Önceki mesajları göster: