Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.10.2008, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Türkçe Css Tasarım İsteği ?

Slm arkadaşlar bana birtane türkçe css lazım yardımcı olursanız sevinirim Very Happy

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde Açınız...

En son mu-shanex tarafından 24.10.2008 20:04:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.10.2008, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697
Bu Baslık Altından Bulabılırsınız..
Mesaj24.10.2008, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onu dün denedim olmadı teme deyilde php için. sitede yanlınca dil ingilizce var.Türkçe yapacagım dil için kodlazım yardımın için saol.bu sitede filim yuklemek yasakmış Diyer php siteyi filim için kulanmayı düşünüyorum tr gg yide oyun ve kodlar için.kullanmayı düşünüyorum.php ye kod yukledinmi heck yeme ihtimalin yuksek.Umarım anladınız. Very Happy
Mesaj24.10.2008, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Türkçe Css Tasarım İsteği ?

mu-shanex yazmış:
Slm arkadaşlar bana birtane türkçe css lazım yardımcı olursanız sevinirim Very Happy

benim mesajımı neden deyiştiriyorsunuz anlamadım ben kufretmedim.Gerek kalmadı istediyimi buldum lütfen konuyu silin.İlktafa konu açtım son konum olcak.
Mesaj25.10.2008, 04:23 (UTC)    

mu-shanex yazmış:
mu-shanex yazmış:

benim mesajımı neden deyiştiriyorsunuz anlamadım ben kufretmedim.Gerek kalmadı istediyimi buldum lütfen konuyu silin.İlktafa konu açtım son konum olcak.

Actıgınız baslık konuyu ozetlememektedir.Ozetlemesi zorunludur.

Bunun sana da zararı olabilir.Bu yuzden sana daha az kisi yardım edebilir Wink

Mesaj25.10.2008, 05:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimde güzel bir tasarım aihtiyacım var yardımcı olurmusunuz
Mesaj25.10.2008, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayın arkdaşım php bir tasarım arıyoesun sanırım?

bunun için bir web sayfası düzenleme programın olacak örn: dreamweawer,front page,web page maker gibi... Daha sonra index .php fiLan onda düzenleyeceksin!

eğer bu zor diyorsun bir script kuaracaksın..Örn. Wordpress, PHP NUKE, MkPortaL gibi... script kurarasan daha kolay olur...ama düz templateyi sitene sadece bir kez uygularsın başka değiştirme şansın olmaz..

umarım anlatabilmişimdir..

Mesaj25.10.2008, 11:57 (UTC)    

mu-shanex yazmış:
mu-shanex yazmış:

Merhaba,

Başlıklarınızı "Acil Yardım" , "Lütfen Yardım Edin" Vb. Gibi Açarsanız Ben de Değiştirmek Zorunda Kalırım... !

İyi Eğlenceler...