Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.10.2008, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: adres yönlendirmesi

Arkadaşlar www.novamuhendislik.com isim hakkı bana ait sadece isim hakkı web alanı satın almadım www.novamuhendislik.tr.gg siteside bana ait.
ben www.novamuhendislik.com adresi tıklandığında www.novamuhendislik.tr.gg adresi otomatik açılsın istiyorum fakat www.novamuhendislik.com a baglı olan mailboxa gelen maillerin devam etmesini istiyorum.yani maillerde bi sorun yaşamak istemiyorum. dediğim soruna uygun çözüm var mı nasıl saygılar
Mesaj25.10.2008, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem in yeni versiyonunda ücretli ekstralar gelcek ordan domain satın alabilirsiniz.

iyi eğlenceler
Mesaj26.10.2008, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.novamuhendislik.com adresini yönlendirme yaparak kolay bir şekilde www.novamuhendislik.tr.gg adresine yönlendirebilirsiniz. Örnek: www.piriketseverler.tr.gg gibi.

www.novamuhendislik.com adresine bağlı olan mail adresini;
Bedava-Sitem'e giriş / Ayarlar / Genel Ayarlar: E-mail adresin kısmına yazarsanız www.novamuhendislik.tr.gg adresinin iletişim kısmına yazılan mesajlar gelmeye devam eder.
Mesaj26.10.2008, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

söylediğin sitenin isim hakkı nasıl sende anlamadım ama bildiğim kadarıyla isim hakları .Tr alan adları için geçerli.Yani benim bildiğim kadarıyla com net org türü alan adlarını her isteyen alabilir.Eğer alanadı boştaysa başkası almadan hemen al yoksa hiç hak iddia edemezsin.Gelelim yönlendirmenin nasıl olacağı sorusuna. siteadin.com'u siteadin.tr.gg'ye yönlendirmek istiyorsan siteadin.com'a yönetici girişi yap ve anasayfana(genelde index.htm dir) şu kodu ekle
Kod:
<meta http-equiv="refresh" content="0;url=http://siteadin.tr.gg">

TÜRKÇE(Desteğinizi Bekliyorum) | başbakan'ın TÜRKÇE SAYGISIZLIĞI | Posta okuyarak para kazan |
Mesaj26.10.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

"web alanı satın almadım" demiş arkadaş bu nedenle sizin dediğiniz gibi yapılamaz. Domain yönetim panelinde yönlendirme sistemi vardır zaten. Örnek olarak yanlış vermişim biraz önce www.piriketseverler.com olacak

Ayrıca İmzanın kurallara aykırı
Mesaj26.10.2008, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsim hakkı bende dediği için öyle yazdım.Sonuçta bu yönlendirme olacaksa o adresi alması gerekiyor.Yönlendirmeyi her site izin vermiyor ek ücret istiyor.O yüzden sitesinin anasayfasına söylediğim kodu yazarsa sorun çözülür. (Uyarın için teşekkürler imzamı düzelttim Wink )

TÜRKÇE(Desteğinizi Bekliyorum) | başbakan'ın TÜRKÇE SAYGISIZLIĞI | Posta okuyarak para kazan |
Mesaj26.10.2008, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR verdiğim bilgiler eksikse benden daha fazla bilgi isteyin eğer bilgiler tamsa lütfen yardımcı olun bu arada com u aldığım sitede yönlendirme ücretsiz ve tekrar yazıyorum sorunumu lütfen dikkatli okuyun saygılar

Arkadaşlar www.novamuhendislik.com isim hakkı bana ait sadece isim hakkı web alanı satın almadım www.novamuhendislik.tr.gg siteside bana ait.
ben www.novamuhendislik.com adresi tıklandığında www.novamuhendislik.tr.gg adresi otomatik açılsın istiyorum fakat www.novamuhendislik.com a baglı olan mailboxa gelen maillerin devam etmesini istiyorum.yani maillerde bi sorun yaşamak istemiyorum. dediğim soruna uygun çözüm var mı nasıl saygılar
Mesaj26.10.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben anlamıyorum alanadını almadım diyorsun e-posta'dan bahsediyorsun.Sen şuan belirttiğin adrese ait e-posta adresi kullanıyor musun?Yoksa 'Yönlendirme yaptığımda e-posta kullanmamda sorun olur mu?' mu diyorsun ?

Mesaj26.10.2008, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cevabı zaten verilmiş.

piriketseverler yazmış:
www.novamuhendislik.com adresini yönlendirme yaparak kolay bir şekilde www.novamuhendislik.tr.gg adresine yönlendirebilirsiniz. Bunun için Domain aldığınız firmanın paneline girerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Örnek: www.piriketseverler.com gibi.

www.novamuhendislik.com adresine bağlı olan mail adresini;
Bedava-Sitem'e giriş / Ayarlar / Genel Ayarlar: E-mail adresin kısmına yazarsanız www.novamuhendislik.tr.gg adresinin iletişim kısmına yazılan mesajlar gelmeye devam eder.
Mesaj26.10.2008, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler arkadaşım doyurucu bilgin için sağol en kısa zamanda uygulayacağım.
Mesaj26.10.2008, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

alan adı farklı birşey web alanı farklı bişey ok?
Mesaj26.10.2008, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

alan adı farklı birşey web alanı farklı bişey ok?
Mesaj27.10.2008, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

novamuhendislik yazmış:
Teşekkürler arkadaşım doyurucu bilgin için sağol en kısa zamanda uygulayacağım.

Uyguladım görmek isteyenler www.novamuhendislik.com u tıklasınlar
Mesaj27.10.2008, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: