Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2007, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu: sifre sorunu

siteme logın olamıyorum şifre yanlış diyor şifreyi deiştirmeyidenedım olmadı
Mesaj30.07.2007, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

support( at )bedava-sitem.com'a sifrenin yenilenmesi icin e-mail at, kullanici adini söyle ve oraya attigin e-mail muhakkak kayit sirasinda verdigin e-mail 'den olsun.
Mesaj30.07.2007, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

buraya mail göndedrdim ama mıcrısıft outlok la yolladı inşallah gelmiştir
Mesaj30.06.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
support( at )bedava-sitem.com'a sifrenin yenilenmesi icin e-mail at, kullanici adini söyle ve oraya attigin e-mail muhakkak kayit sirasinda verdigin e-mail 'den olsun.

ya işin kötü yanı ben siteyi baya bi önce açmıştım hangi e-mail adresiyle kayıt yaptığımıda unuttum. zaten şifreyide hatırlamıyorum. ne yapabilirim siteyi yapana kadar çok uğrastım. yardım ederseniz sevinirim. site adı akkaya.tr.gg
Mesaj30.06.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

akkayask yazmış:
selin yazmış:

ya işin kötü yanı ben siteyi baya bi önce açmıştım hangi e-mail adresiyle kayıt yaptığımıda unuttum. zaten şifreyide hatırlamıyorum. ne yapabilirim siteyi yapana kadar çok uğrastım. yardım ederseniz sevinirim. site adı akkaya.tr.gg

support( at )bedava-sitem.com adresine sorunuzu özetleyen bir mail atınız
Mesaj02.07.2008, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

evt arkadaslar support( at )bed.... durumumu anlatan e-mail attım saolsunlar sorunumu hallettiler.
Önceki mesajları göster: