Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu: internetin tek lig tv si neden engellendi

.ligtv.de.vu/ bu site .tr.gg ye ligtv kodu verdigi iicin mahkeme tarafından kapatıldı ilg kendi blogları kapandı sonrada bu site kapandı
Mesaj26.10.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden mi Engellendi Razz
Belli Değilmi Yasal Olmayan Bir Durumdan Dolayı.
Yani Lig TV Onu Mahkemeye Vermiş ve Kapatılmış Razz
[/b]
Mesaj26.10.2008, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca o lig tv kac aydır var görmeler lazımdı şuana kadar ii oldu .tr.gg de lig tv izlenmicek daha:D
Mesaj26.10.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

islambahcesii yazmış:
ayrıca o lig tv kac aydır var görmeler lazımdı şuana kadar ii oldu .tr.gg de lig tv izlenmicek daha:D

İşte Bende Onu Diyorum.
Bu Paralı Bir Uygulama Buna Para Verenlerin Haklarına Girmiş Oluyoruz Wink

Mesaj26.10.2008, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Copyright hakkı ve yasal yayın hakkı kimdeyse onun mahkemeye başvurma ve illegal yayınları kapattırma hakkı bulunur.
Mahkeme tarafından illegal yayın yapan kişilere önce uyarı ve silmesi için geçici bir süre tanınır.
Bu süre bitiminde illegal durum devam ederse de gereken bu şekilde yapılır.
Yani bu güne kadar durması mahkemenin verdiği süre ile alakalıdır.
Ayrıca sadece site kapatılmak ile kalmaz,site admininede 2 milyardan az olmamak kaydı ile para cezası da verilir.
Tr.gg sitelerinde ligtv yayınlarının yasak olmasına rağmen bazı kişiler buna aldırış etmemekteler,fakat biz tespit ettiklerimizi anında siliyoruz.
Bu durum sürerse yasalara bir değişiklik yapılır ve bizim silmemize gerek kalmadan direk o sitelere de mahkeme kararı uygulanıp site adminlerine bu para hatta hapis cezaları uygulanabilir.
Uyarmadı demeyin arkadaşlar.
İyi eğlenceler.
Mesaj26.10.2008, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış
Alıntı:
Copyright hakkı ve yasal yayın hakkı kimdeyse onun mahkemeye başvurma ve illegal yayınları kapattırma hakkı bulunur.
Mahkeme tarafından illegal yayın yapan kişilere önce uyarı ve silmesi için geçici bir süre tanınır.
Bu süre bitiminde illegal durum devam ederse de gereken bu şekilde yapılır.
Yani bu güne kadar durması mahkemenin verdiği süre ile alakalıdır.
Ayrıca sadece site kapatılmak ile kalmaz,site admininede 2 milyardan az olmamak kaydı ile para cezası da verilir.
Tr.gg sitelerinde ligtv yayınlarının yasak olmasına rağmen bazı kişiler buna aldırış etmemekteler,fakat biz tespit ettiklerimizi anında siliyoruz.
Bu durum sürerse yasalara bir değişiklik yapılır ve bizim silmemize gerek kalmadan direk o sitelere de mahkeme kararı uygulanıp site adminlerine bu para hatta hapis cezaları uygulanabilir.
Uyarmadı demeyin arkadaşlar.
İyi eğlenceler.

kapatılması iyi olmuş benim şuana kadar buldugum .tr.gg de lig tv sayısı cokdur bunlarıda saten bildirdim başka bir sitemle kapandıgı iyi olmuş acılması hic sonra bs kötüye cıkar belkide kapatıırlar buraydıda saten heryeri kapatılar tek biz kaldık eger kapatma durumu olursa .tr.gg nin benim ve milyonlarda üye icin cok kötü olur
Mesaj26.10.2008, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

" T.C. Diyarbakır 1. Sulh Ceza Mahkemesi 20.10.2008 tarih ve 2008/2761 sayılı kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir "

Lig tv yayını yapan tüm blog siteleri aynı karar ile kapanmış.
Justin.tv adlı yayın yapan sitede yine mahkeme kararı ile kapandı.

bu güne kadar neden kapanmadıklarını merak ediyordum ancak karar 1 hafta önce kesinleştiği için siteler yeni kapatıldı Razz

ancak tahminim bir kaç hafta sonra başka siteler yayın hayatına devam edecek Mr. Green

Mesaj26.10.2008, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

İyi olmuş.O siteyi açan arkadaşta bari düzgün bir site açsaymış... Wink
Mesaj26.10.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Mesaj26.10.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Millet lig tv yi izlemek para veriyor.İnternette bedava yayınlanması resmen parasını ödeyerek izleyen insanlaraın hakkına saygısızlıktır.Zaten lig tv bedava olsaydı televizyonda herkezin hizmetine sunulurdu. Arrow Paray Veren Düdüğü İstediği Gibi Öttürür Question
Mesaj26.10.2008, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

skynetagalar yazmış:
Millet lig tv yi izlemek para veriyor.İnternette bedava yayınlanması resmen parasını ödeyerek izleyen insanlaraın hakkına saygısızlıktır.Zaten lig tv bedava olsaydı televizyonda herkezin hizmetine sunulurdu. Arrow Paray Veren Düdüğü İstediği Gibi Öttürür Question

Merhaba,

Yanlış bir cimle kullanmışsınız...

"Parayı veren Düdüğü İstediği Gibi Öttürür." değilde,

-Parayı veren düdüğü çalar.- olacaktı. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Mesaj26.10.2008, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Justin.tv Senelerdir Yayında Olan Bır Sıte.
Bu Sıtede Insanlar Ancak Webcam Veya Telefonla Cekıp , Kayıt Yapıp Öyle Yayınlıyorlar.
Yani Kendı Televızyonlarından.
Bundada İllegal Birşey Göremıyorum.
Resımlı Anlatım Yapmıstım O Kadar Oda Bosa Gitti. Razz
Neyse Saglık Olsun.
Youtube Açıldı.Omu Acılmıyacak. Smile
Mesaj26.10.2008, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.10.2008, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
skynetagalar yazmış:

Merhaba,

Yanlış bir cimle kullanmışsınız...

"Parayı veren Düdüğü İstediği Gibi Öttürür." değilde,

-Parayı veren düdüğü çalar.- olacaktı. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Özür dilerim harf hatası olmuş Mr. Green Mr. Green Mr. Green Sizde cümle yerine cimle yazmışsınız Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ben bir harfi yanlış yazınca bütün cümle yanlış oluyo Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj29.10.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: peki admin link wermekte yasak mı

peki admin link wermekte yasak mı