Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2008, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa düzenleme alanı Büyütülse?

sayfa düzenleme alanı çok ufak doru düzgün bir şey yapamıyoruz...Bunu birde büyük sayda açsanız yani menude büyük boyut die bir pencere açıp orda daha büyük bir şekilde sayfa düzenleme yeri olsa daha güzel olmaz mı
Mesaj26.10.2008, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun kodu war
Mesaj26.10.2008, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod derken?
Mesaj26.10.2008, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod derken yanlış anlamış büyük ihtimalle. Öneri güzel bence. Kod ile çalışanlar için gerçekten zorluk çıkartıyor. Kod programları ile düzenlemeler yapıp siteye koymak zorunda kalıyoruz. Kod programının olmadığı bir bilgisayar olduğu zaman tasarım yapmak çok zor oluyor.
Mesaj27.10.2008, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayir ya kod lazim degil böyle bisey bedava-sitem de mevcut zaten sayfanin yaninda menülere gösteren bir ok var ona bas büyüyo...yani sitende dil bi sayfayi düzenlerken sayfanin iceriginin yaninda ok var tam bak bulursun
Mesaj27.10.2008, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

dizioyunchatt yazmış:
hayir ya kod lazim degil böyle bisey bedava-sitem de mevcut zaten sayfanin yaninda menülere gösteren bir ok var ona bas büyüyo...yani sitende dil bi sayfayi düzenlerken sayfanin iceriginin yaninda ok var tam bak bulursun

bu dogru ancak oda yetmıyor kı arkdasımm gusel bır onerıı degerlendırılmelı bence

Mesaj27.10.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni versiyonda tasarım büyük bir ihtimalle değişeceği için büyüme ihtimali var. Wink
Mesaj29.10.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiweb yazmış:
Yeni versiyonda tasarım büyük bir ihtimalle değişeceği için büyüme ihtimali var. Wink

Yeni versiyon???
Mesaj29.10.2008, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayara yazmış:
bilgiweb yazmış:

Yeni versiyon???

Arkadaşım herkez dört gözle yeni versiyonu bekliyor...

Yeni versiyor BS ye yepyeni bir yüz getirecek(en azından biz bunu düşünüyoruz)

Yani yeni eklentiler yeni ektralar belki yeni tasarımlar.

Yeni versiyon yani...
Mesaj30.10.2008, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: