Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2008, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu: paralı uzantıya türkçe karekter önerisi

eger olursa ben dahil bir çok kişi sevincek

çünkü benim köyümün ismi darıcıköyü ama ben malesef daricikoyu diye uzantı ala biliyorum bu olay gerçekleştirile bilirse çok güzel olur
Mesaj26.10.2008, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkçe karakter DESTEKLEYEN uzantılar, Türkçe karakter DESTEKLEMEYEN uzantılara göre daha pahalı ( 25 YTL )

Türkçe karakter DESTEKLEYEN kaç site var. Tutulmadı. Herkes alışmış artık türkçr karakter kullanmamaya. Sen bana Darıcıköyü sitesine gir desen ben www.daricikoyu.com yazar girerim.
Mesaj26.10.2008, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Türkçe karakter DESTEKLEYEN uzantılar, Türkçe karakter DESTEKLEMEYEN uzantılara göre daha pahalı ( 25 YTL )

Türkçe karakter DESTEKLEYEN kaç site var. Tutulmadı. Herkes alışmış artık türkçr karakter kullanmamaya. Sen bana Darıcıköyü sitesine gir desen ben www.daricikoyu.com yazar girerim.

Gerçekten bir çok net kullanıcısı alıştı artık bu duruma..
Mesaj26.10.2008, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:

işte herkez daricikoyu yazmıyor sorun orda ve türkçe karekter ve bu sadece bi öneri Wink
Mesaj27.10.2008, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: