Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2008, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu: sitelerime css tasarımı yapabilirmisiniz

sayın tr.gg site sahipleri line medya vede pozitif medya dahil olmak üzere 12 adet sitem var benim bu sitelerime css tasarımı yapmak istiyorum eğer bana bu konuda yardımcı olursanız sitenizin veya sitelerinizin reklamını sınırsız vede bedavaya sitelerimin hepsinin değişmez ana sponsoru vede özel bir hediyem olucaktır saygılarımla...
Mesaj27.10.2008, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu: alttaki baslıkta istediklerin var.

istekleride aynı baslıktan yapabilirsin.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697
Mesaj28.10.2008, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very HappyVery Happy:d
Mesaj28.10.2008, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayın kanalbizim sitesinin sahibi bana vermiş olduğunuz adres işeme çook yaradı tşşkrler sitenizin bannerini yollarsanız çook sevinirim saygılarımla...
Mesaj29.10.2008, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende bunu bekliyordum burada kedniniz yapmanız gerek birşey css tasarımı size yapsalardı kendilerine nie yapmıolar
Mesaj30.10.2008, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu: kuru bir tsk

linemedya yazmış:
sayın kanalbizim sitesinin sahibi bana vermiş olduğunuz adres işeme çook yaradı tşşkrler sitenizin bannerini yollarsanız çook sevinirim saygılarımla...

yeterli benim için.(ben bir şey yapmadım ayrıca)
Önceki mesajları göster: