Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.10.2008, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Saklı sayfalar hakkında ?

Arkdaşlar Ben saklı sayfaları AÇTIM.Çünkü menüde çok konum var.Onları gizlemek amacıyla.anasayfaya linkini ekledim.O sayfayıda gizli yaptım sadece kayıtlılar girebiliri işaretledim işte.Ve linke tıkladığımda hata 404 böyle bir sayfa yoq diyor yardım ederseniz çok sevinirim.

Umarım yeterince açık anlatmışımdır.

başlıklarınızı küçük harflerle ve konuya uygun açınız
düzeltildi @marasultraslan

En son doluoyun tarafından 28.10.2008 16:39:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.10.2008, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar lütfen yardım edin yaa
Mesaj28.10.2008, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım yoq mu bilen biri varsa yardım etsin çok lazım
Mesaj28.10.2008, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka bir yolu bali varsa onu söyleyin
Mesaj28.10.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

doluoyun yazmış:
başka bir yolu bali varsa onu söyleyin

Merhaba,
Öncelikle üst üste mesaj yamamalıydınız..
Sorunuza gelince;
''O sayfayıda gizli yaptım sadece kayıtlılar girebiliri işaretledim'' eğer burada dediğiniz gibi yapmışsanız sadece SAklı sayfalardan giriş yapmış kullanıcılarınız o sayfaya girebilir..
2 seçeneğiniz var
Ya o işareti tüm kullanıcıların görebileceği konuma getirecekseniz
Ya da http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25657&highlight=%FCyelik+sistemi linki inceleyip bir üyelik sistemi kurmalısınız..
Kurduktan sonra Saklı Sayfalar'dan giriş yapan kullanıcılarınız o sayfayı görebilir..
Sizde sadece giriş yaparak görebilirsiniz..
İyi eğlenceler...
Wink
Mesaj28.10.2008, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya demek istediğim o değil menü sayfa gizleme benim üyelikle işim yoq çok başlığım var benim onları azaltmak ve görünmez nasıl yaparım yanlız hepsi görünmez olmayacak sadece 1 sayfa ve o sayfaya farklı linkten ulaşabileceğim.bunun için gizli sayfaları denedim olmadı acaba neden olmadı ve başka yolu var mı inş. anlamışındır kardeş Smile
Mesaj28.10.2008, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

doluoyun yazmış:
Ya demek istediğim o değil menü sayfa gizleme benim üyelikle işim yoq çok başlığım var benim onları azaltmak ve görünmez nasıl yaparım yanlız hepsi görünmez olmayacak sadece 1 sayfa ve o sayfaya farklı linkten ulaşabileceğim.bunun için gizli sayfaları denedim olmadı acaba neden olmadı ve başka yolu var mı inş. anlamışındır kardeş Smile

Merhaba,
Anladığım kadarıyla Alt Sayfaları Gizlemekten söz etmişsiniz..
inceleyiniz..
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=26230
İyi eğlenceler..
Mesaj28.10.2008, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw kardeş tmm saklı sayfaları yapıyorum ama yaptığım konuya giryorum ve Hata 404 - Böyle bir sayfa yok! bunu diyor.... Ve ben bunu soruyorum
Mesaj29.10.2008, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu sadece kayıtlılar için görünsün yazmışsın yada sayfayı sil tasarım ayarlarına gir gelişmiş ayarlarına ve altta yanda sağdaki kutucuq fln warr oaya ekle kayıtlılar daha rahat görsünler..