Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2007, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu: değiştiremediğim silemediğim html kodu

Mad arkadaşlar benim sitemin ilk sayfasına herhangi bir forumdan bir kod ekledik şimdi onu değiştirmek ve kaldırmak istiyorum ama olmuyor kaynak butonu çalışmıyor. başka sayfalar değişiyor ama o sayfa değişmiyor ve açılış sayfası olduğu içinde sayfa silinemiyor ilgilenirseniz sevinirim .sitemde www.guner.tr.gg bu sitede ;Bismi'llâhi'r-rahmâni'r-rahim, isimli sayfa sanki bu eklediğimiz koddan dolayı hack olmuşta ben de elim kolum bağlı kalmış gibiyim lütfen yardım
Mesaj30.07.2007, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: değiştiremediğim silemediğim html kodu

guner yazmış:
Mad arkadaşlar benim sitemin ilk sayfasına herhangi bir forumdan bir kod ekledik şimdi onu değiştirmek ve kaldırmak istiyorum ama olmuyor kaynak butonu çalışmıyor. başka sayfalar değişiyor ama o sayfa değişmiyor ve açılış sayfası olduğu içinde sayfa silinemiyor ilgilenirseniz sevinirim .sitemde www.guner.tr.gg bu sitede ;Bismi'llâhi'r-rahmâni'r-rahim, isimli sayfa sanki bu eklediğimiz koddan dolayı hack olmuşta ben de elim kolum bağlı kalmış gibiyim lütfen yardım

ayarlarda en alttaki bölüm;

HTML editorü gösterilmesin mi (Şart: HTML biliyor olman lazım!) Hayır
mı bi kontrol et bakalım.. Evet se kaynak gözükmezde:(
Mesaj31.07.2007, 01:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger hicbirseyi degistiremezsen bir yol daha var, o da bütün siteni resetlemek, ama hersey gider tabi, bunun yapilmasini istersen support( at )bedava-sitem.com'a e-mail atabilirsin.
Mesaj31.07.2007, 09:34 (UTC)    

mı bi kontrol et bakalım.. Evet se kaynak gözükmezde:([/quote] bu seçeneğe baktım hayır yazıyordu sorunum çözülmedi mail atmam gerektiği yazmış arkadaşım, türkçe yazsam problemi anlayabilirlermi
Mesaj31.07.2007, 11:35 (UTC)    

guner yazmış:

mı bi kontrol et bakalım.. Evet se kaynak gözükmezde:(
bu seçeneğe baktım hayır yazıyordu sorunum çözülmedi mail atmam gerektiği yazmış arkadaşım, türkçe yazsam problemi anlayabilirlermi[/quote]

Sayın Selin hanımın söylediği maile mesaj atabilirsiniz..
Önceki mesajları göster: