Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.10.2008, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Flash menü problemi

arkadaşlar birkaç gündür bununla uğraşıyorum. bir türlü beceremedim. bütün yardım konularını inceledim ama faydası olmadı. bir de ben konu açayım. öncelikle birkaç sitede menü dizaynlarına baktım ama bana yeterli gelmedi. bir kısmı da ücretli ve seçenek sınırlamalıydı. birkaç program denedim onlarla da tam yapamadım. en son olarak A4MenuBuilder programı ile bir banner tasarladım.

ön izleme yaptığımda şöyle bir görünüm oluyor.

Publish ile dosyaları kaydettim. ancak bana böyle bir sonuç verdi.

buradaki swf dosyasını imghost sitesine upload edip siteme eklediğimde şu şekil oluyor.

birde Publish ile kaydettikten sonra açtığı dosyaların yanında flashmenu adında bir klasörün içinde 5 adet swf ve birde benim logo olarak koyduğum resim var.

bunlarla birlikte mi birşeyler yapılması gerekiyor. ya da buna benzer bir flash menü yapabilecek biri var mı aranızda?
Mesaj29.10.2008, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bütün dosyaları aynı yere yüklemen gerekir. Bunun için fileden.com sitesini kullanabilirsin.

Deme, şu niçin böyle; Yerincedir ol öyle. Bak sonuna sabreyle, Görelim Mevlâ neyler! Neylerse güzel eyler!

Cümleler doğrudur, Sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz, Sen eğri isen...
Mesaj29.10.2008, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu bir ftp programıyla sitene gönderebilirsin. ama gel gelelimki bedava sitemde böyle bir özellk yok. eger yüklemek istiyorsan bedava sitem adresine boşuna ugraşma derim Wink sadece flash dosyası veren bir program kullanman lazım.o programın verdigi bütün dosyaları sitene göndermen lazım xml dosyası mesela ama dedigim gibi olmaz.
Mesaj29.10.2008, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler bende diyecektim hepsini birden kullanamıyorum dosyaların diye. bildiğin bedava-sitem e uygun bir program veya ücretsiz bir site biliyor musun?
Mesaj29.10.2008, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

googleye bedava hosting yazarsan çıkar şimdi söylemem burda yanlış olur sanırım. Eğer çok istiyorsan siten için flash birşeyler yapmak için macromedia flash veya adobe flash cs3 kullan derim en profesyonelleri. Benim sitemde var mesela flash banner vs vs onlarda sadece tek dosya flashtır.