Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.10.2008, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Yardım Edin Bu Koda İhtiyacım Var !...

Arrow s.a arkadaşlar bu koda çok ihtiyacım var kodu şudur rasgele gösterecek..

anlamıyanlara
|
|
|
V
şöyle mesela flash oyun sitesi açıyorsunuz ana sayfaya rasgele oyunlar die bi yer koyuyorsunuz onun altındada rasgele benim sitemdeki oyun lar geliyor bunun gibi bişey böle bi kod varsa ki mutlaka vardır lütfen söyleyin Question Exclamation Exclamation Exclamation

Arrow şimdiden tşk Smile
Mesaj30.10.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorununu Tam açıkLayabiLirsen Yardımcı OLmaya ÇaLışırım RastgeLe Oyun Yazar RastgeLe Oyun EkLersin OLur Biter Ama Sanırım Sen FarkLı birşey Soruyorsun..
Mesaj30.10.2008, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya güsel kardeşim sadece örnek verdim rasgele oyun nu rasgele haberlerde olur
bak şöyle
örnek:

rasgele haber(başlık)
burada tablo şeklince ragele haberler çıkıyo sayfa yenilendiğinde bunlar deişio rasgele geliyo yani anladımmı işte o rasgele gelenleri bne kendim koycam link olarak öle bi kod istiyorum
Mesaj31.10.2008, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Web Sitem Http://HtmL-KodLar.TR.Gg Adresine Girersen Haber Ve Oyun ÇeşitLerini Göreceksin..
Mesaj31.10.2008, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim tam olarak anlamadın sen beni ben haber yada oyun istemiyorum herşey olabilir ama linleri ben vereceğim anlarsan bak counter strike 1.5 mapleri mesela
şu başlık altında

rasgele map başlıgı altında benim eklediğim linkler çıkacam ama sürekli deişecek sayfa yenilendikçe anladın mı şimdi bazı sitelerde vardır bi köşede

ragele .... die o kod lazım bana Smile