Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.11.2008, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Beklenen Yarışma Başlıyor

Evet Arkadaşar beklenen yarışma başlıyor

Evet Arkadaşlar En güzel Site Yarışmasına Katılmak İsteyenler ZİYARETÇİ DEFTERİ Bölümünden Sitelerinin İsimlerini Yazarak Yarışmaya Katılabilirler

ŞARTLAR:
Yarışmaya İlk 30 site katılacaktır.
Oylama usulû ile olcaktır.

Ödüllerimiz Site Kuramayanları Göz Önünde Bulundurarak Koyulmuştur
EVET ARKADAŞLAR BÖYLE YARIŞMA BÖYLE ÖDÜL GÖRÜLMEDİ ÖDÜLÜMÜZ SADECE 1. OLAN KİŞİYE VERİLECEK VE ÖDÜLÜMÜZ 1. OLAN KİŞİ İÇİN SİTE AÇIP TASARIMINDAN TUTUN İÇERİĞİNE KADAR HER ŞEYİNİ BİZ YAPICAZ. YANİ BİRİNCİ OLAN KİŞİNİN SİTE YAPIM AŞAMASINDAN ÇIKANA KADAR WEB MASTERLİĞİNİ ÜSTLENİYORUZ.
Mesaj01.11.2008, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

burası yarışma bölümü degil arkadaşım ayrıca sitelerde yarışma yapmak yasak degilmi Question
Mesaj01.11.2008, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

yooooo yarışma yapmak yasak değil ayrıca burası serbest bölge değil mi ?
Mesaj01.11.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet ama yarışma bölümü degil yasak diye duydum ben siteye yönlenme yapılıyo yani ilgili modlar baksın lütfen
Mesaj01.11.2008, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarışma katılımları burdan ve ziyaretci defterinden alıyorum bunun bi yerinde yalnış yok sen rahat ol
Mesaj01.11.2008, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

add-url yazmış:
yarışma katılımları burdan ve ziyaretci defterinden alıyorum bunun bi yerinde yalnış yok sen rahat ol

SEN RAHATSINDA BİZ FORUMU KİRLETTİĞİN İÇİN RAHAT DEĞİLİZ burası onun yeri değil anladın mı rahat arkadaşım çok rahatta adama zarart verir buda aklında olsun Wink
Mesaj01.11.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım buyur başlık kuralları

Merhaba arkadaşlar.

Serbest Bölge teknik bir forum olan alanımızda sıkılmamanız için ve farklı konuları da paylaşabilmeniz için var.

Burada diğer bölümlere oranla kurallarımız yok denecek kadar az..

1- Soru sorma.
2- Siteni tanıtma.
3- Açılmış olan bir başlığın aynısını açma.
4- Kod verme,kod isteme.

Dikkat etmeniz gerekenler:
Burasi bir forumdur, MSN benzeri chat odasi degildir. Muhabbet etmek icin lütfen mesaj sistemlerini tercih ediniz.
Bölümün amaci 300 mesaj doldurmak degil, web tasarimi yaptiginiz siralarda 5 dakika molanizi eglenceli degerlendirme olasiliginiz olmasidir