Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.11.2008, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Oyunu Yapanların Aklı Nerde???

Yaa olacak iş değil.Daha geçenlerde oyu ile ilgili 2 başlık açmıştım ama oyunun hataları 2 başlaığa bile sığmadı yaa.

Allah aşkına benim gittiğim yola bi bakın sonra da hariataya bakın.Haritada gittiğim yolun olduğuna dair hiç bir belirti yok.

Haritada Gözükmeyen yolda devam ettim ve önüme bi tünel çıktı.
Tünelin içindeyken aldığım görüntü
Dikkatinizi çekerim bu tünelde haritada gözükmüyor.

Bu oyunun yapanların aklı nerede acaba???Tünel yapmışlar sonunu getirmemişler

Tünelin sonu yapılmazsa ne olur.Tabiki tırla aşağıya doğru uçarım.

Offffyaaaa.Keşke şunu uçak oyunu yapsalarmış.Tırın kafası estiği zaman f-16 gibi uçmasından bıktım usandım.Tırsa Tır gibi karada gitsin.Zamanın tırları f-16 lara özenmeye başladı.Ben uçmasınlar demiyorum.Ama havada komik duruyolar.Bir de tır kabinin içinden çektiğim reme bakın.Resimdeki kilometre göstergesinde f-16 lardan daha hızlı gittiklerini anladım.

İŞTE BİR TÜRK ZEKASI!!!Tırın kasasını yaya geçidinde bırakmak!!!!

Adamlar oyunu hazırlarken zemin koymayı unutmuşlar.Ben de oradan geçerken yanlışlıkla sonu olmayan bir uçuruma atladım.

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

En son skynetagalar tarafından 02.11.2008 21:53:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.11.2008, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba

merhaba
oyunun içindeki dosyalar eksik yüklenmiş olabilir veyada oyun deneme sürümüde olabilir
oda olmassa yüklerken windows xp bazı dosyaları açmayı engellemiş olabilir
kolay gelsin
iyi eğlenceler Wink

Arrow Dreamweaver Hakkında Sorularınız İçin Ö.M Atabilirsiniz...
Mesaj02.11.2008, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: merhaba

yozgatpc yazmış:
merhaba
oyunun içindeki dosyalar eksik yüklenmiş olabilir veyada oyun deneme sürümüde olabilir
oda olmassa yüklerken windows xp bazı dosyaları açmayı engellemiş olabilir
kolay gelsin
iyi eğlenceler Wink

Yardımın İçin Sağol da ben bunu öylesine yadım.Bilgisayar da oyun da süper çalışıyo da ilginç anları yakalayıp size göstermek istedim Wink
Mesaj03.11.2008, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

birde kardeş tünel dağın içinden geçiyor ve haritada dağ gözükmediği için tünelde bu nedenle gözükmüyor olabilir Wink
Mesaj03.11.2008, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Virüs programın belki içeriğinde bulunan (oyunun içeriğinde bulunan)bilgileri virüs diye silmiş olabilir.Yada kurulum CD'sinden yada bilgisayarından kaynaklanıyordur... Wink
Mesaj03.11.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile

Mesaj04.11.2008, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarlanan oyun her neysede,sıkılmadan bunları tek tek resme dökmüşsün ya helal olsun Laughing bu resimler için kimbilir kaç defa başa dönmüşsündür oyunda Laughing komik bi oyunmuş ayrıca Laughing TEŞEKKÜRLER PAYLAŞIM İÇİN Rolling Eyes

Mesaj04.11.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

blue-roses-com yazmış:
tasarlanan oyun her neysede,sıkılmadan bunları tek tek resme dökmüşsün ya helal olsun Laughing bu resimler için kimbilir kaç defa başa dönmüşsündür oyunda Laughing komik bi oyunmuş ayrıca Laughing TEŞEKKÜRLER PAYLAŞIM İÇİN Rolling Eyes

Sıkılmak ne demek.Tam tersine bunlardan zevk alıyorum. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj04.11.2008, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi o zaman oyna:DVery Happy
Mesaj04.11.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
İyi o zaman oyna:DVery Happy

Zaten öyle yapıyorum.Yeni resimler çektim onları da göstercem Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj04.11.2008, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
birde kardeş tünel dağın içinden geçiyor ve haritada dağ gözükmediği için tünelde bu nedenle gözükmüyor olabilir Wink

Aslında ondan kaynaklanmıyo.Oyunda benim tünele girdiğim yerler oyuna dahil edilmemiş yani o yüzden haritada yok.Gerçekte benim ordaki yolda oynamam imkansız çünkü oyunu yapanlar oyunu oynayanların oraya girmemesi için tünelin başlangıcını tel duvarlarla kapamaya çalışmışlar ama bir yerde boşluk bırakmışlar.bende o boşluktan tünele girebildim.o tünel göstermelik anlıyacağın.bu oyunu oynayanlar bilir bazı yollar kapalıdır çarpı işaretiyle yolun girişi örtülmüştür.oyun gerçekte amerika yolarının aynısında geçtiği ana yolları falan yapmışlar ama amerika daki her sokağı tasarlamadıkları için sadece yolu göstermelik koymuşlar.