Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.11.2008, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Sanal alemde derbi esprileri =)

Ezeli rekabette bir derbi daha geride kalırken, Kadıköy'de Galatasaray'ı 4-1 yenen Fenerbahçe'de taraftarlar internet sitelerinde rakibiyle dalga geçiyor.

Sarı-lacivertliler 'Emre Aşık gerçek Fenerbahçeli oldu' diyor.

İşte sanal alemdeki espriler:

- Bu sefer 4'te kaldık, 6'lı yattı

- Fenerbahçe 1'e 4 verdi

- Hatıralar sarmış 4-1 yanımı

- G.Saray 21.Yüzyılda Kadıköy'de galibiyet göremedi.

- Emre Aşık, G.Saray'a gol attı, gerçek F.Bahçeli oldu

Galatasaray'ın Kadıköy uğursuzluğu
son sürat devam ediyor...

- G.Saray camiasına verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

- Obama Cimbom'a yardım et

- Galatasaray, Fenerbahçe'yi AİHM'ye verse milyonlarca Euro tazminat alır. Böyle işkence yapılır mı? Her sene her sene.

- 'Galatasaray' ve 'Kadıköy' kelimeleri birarada ise '4 düşün 1 söyle'

- Hevesin kursakta kalması Fenerbahçe: 4 Galatasaray: 1

- Ben her 'Kasım'da 4 köşe olurum artık.

- Her zaman her yerde her 'Kasım'da.

- Tanınmamak için turuncu giymişler... Ama Fener yine tanıdı...

- Galatasaraylılar "ÇILDIR"dılar

Mesaj10.11.2008, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süppper Mr. Green Mr. Green
Mesaj10.11.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

GSliyim ama güzel espriler rekabet güzel oluyo ama seviyeyi aşmadıkça. saglık olsun..Ali Sami Yen de inş Laughing
Mesaj10.11.2008, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

metalbozkurt yazmış:
GSliyim ama güzel espriler rekabet güzel oluyo ama seviyeyi aşmadıkça. saglık olsun..Ali Sami Yen de inş Laughing

Laughing
Mesaj10.11.2008, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede güzel espriler...

ben her zaman bu rekabetin tartışma ve kavga içinde degilde espririli ve düzeyli bir şekilde yapılmasından yanayım...

mesela gs nin feneri 5-1 yendigi maçta'da böyle espriler vardı...

örnek:

fenerin en sevmedigi program 5 n 1 k
fenerin en sevmedigin takı 5'i 1 yerde

vs vs...

gerçektende ben ve diger gs li taraftarlar için kadıköy artık maç alamayacagımız bir yer haline geldi...

ama... bu gs'nin kadıköyde kazanamayacagı anlamına gelmemeli.. elbet bu ugursuzlugu kıracaktır...

birde şu yanlış var sanki gs sürekli yenliyor... hayır!!!

geçen sene fb ile gs arasındaki 3 maçın 2'sinde gs galip ayrıldı bu unutlmamalı...

tek bir sorun var gs ne kadar iyi olursa olsun üzerinde kadıköy baskısı var bu baskı maçtan önce futbolcuları iyi motive ederek gerekirse psiklojik yardım alınarak( bunu dünyada birçok büyük takım yapıyor) maça hazırlanmalıdırlar...

bence gs'li taraftarlar bu saatden sonra akıllarından geçirecekleri tek şey vardır...

uefa'da finale uzanıp kupayı kendileri için ugursuz olan kadıköyde 25 bin taraftarı önünde almak...

diyeceksiniz ki 25 bin nerden çıktı?

finale kalan 2 takımın taraftarı finalin oynanacagı stadyumun toplam kapasitesini yarı yarıya doldurular...

yani 50 bin kişilik kadıköy stadyumunun 25 bini kalırsa gs'nin digeride rakip taraftara ayrılır...

diyeceksiniz ki fb uefaya gider finalde gs ile oynarsa (mucize degildir bu futbolda herşey var) yine aynı şey uygulanır ve taraftarlar eşit olur...

fenerin kendi stadı diye ona ayrıcalık yapılmaz...

bunlar uefa kriteleridir...

bu ezeli ve ebedi rekabetin avrupada'da devam etmesi dilegiye...

sevgiler...
Mesaj10.11.2008, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-muratt yazmış:
bencede güzel espriler...

ben her zaman bu rekabetin tartışma ve kavga içinde degilde espririli ve düzeyli bir şekilde yapılmasından yanayım...

mesela gs nin feneri 5-1 yendigi maçta'da böyle espriler vardı...

örnek:

fenerin en sevmedigi program 5 n 1 k
fenerin en sevmedigin takı 5'i 1 yerde

vs vs...

gerçektende ben ve diger gs li taraftarlar için kadıköy artık maç alamayacagımız bir yer haline geldi...

ama... bu gs'nin kadıköyde kazanamayacagı anlamına gelmemeli.. elbet bu ugursuzlugu kıracaktır...

birde şu yanlış var sanki gs sürekli yenliyor... hayır!!!

geçen sene fb ile gs arasındaki 3 maçın 2'sinde gs galip ayrıldı bu unutlmamalı...

tek bir sorun var gs ne kadar iyi olursa olsun üzerinde kadıköy baskısı var bu baskı maçtan önce futbolcuları iyi motive ederek gerekirse psiklojik yardım alınarak( bunu dünyada birçok büyük takım yapıyor) maça hazırlanmalıdırlar...

bence gs'li taraftarlar bu saatden sonra akıllarından geçirecekleri tek şey vardır...

uefa'da finale uzanıp kupayı kendileri için ugursuz olan kadıköyde 25 bin taraftarı önünde almak...

diyeceksiniz ki 25 bin nerden çıktı?

finale kalan 2 takımın taraftarı finalin oynanacagı stadyumun toplam kapasitesini yarı yarıya doldurular...

yani 50 bin kişilik kadıköy stadyumunun 25 bini kalırsa gs'nin digeride rakip taraftara ayrılır...

diyeceksiniz ki fb uefaya gider finalde gs ile oynarsa (mucize degildir bu futbolda herşey var) yine aynı şey uygulanır ve taraftarlar eşit olur...

fenerin kendi stadı diye ona ayrıcalık yapılmaz...

bunlar uefa kriteleridir...

bu ezeli ve ebedi rekabetin avrupada'da devam etmesi dilegiye...

sevgiler...

Wink

Banner Ve link Takaslarımız Başlamıştır
Mesaj10.11.2008, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

UEFA finali GALATASARAY ile FENERBAHÇE arasında olursa gerçekten TÜRK futbolu için dönüm noktası olur. Smile
Bütün bu şartlardan daha acı verici ve daha tehlikeli olmak üzere ülkenin için de, iktidara sahip olanlari aymazlık ve sapkınlık ve hattâ hainlik içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri kişisel çıkarlarını, işgal edenlerin siyasî amaçlarıyla birleştirebilirler.

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
(Genclige Hitabeden Bir Pragraf)

Önceki mesajları göster: