Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2008, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Bakarmısınız ?

Arkadaşlar sitemi yavaş yavaş düzeltiyorum ama halen çok fazla eksiklerim olduğunu düşünüyorum. Lütfen sitemi ziyaret ederek, ziyaretçi defterinde yada burada, sitem hakkında ki görüşlerinizi benimle paylaşırmısınız. Ayrıca her hangi bir eksiğimi görürseniz, ne yapmam gerektiğini ve nasıl yapabileceğimi bana gösterirmisiniz. Yardımcı olacağınıza inanıyor teşekkür ediyorum. MUTLU GÜNLER.... www.islamcaddesi.tr.gg
Mesaj11.11.2008, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım site ismin islamcaddesi fakat tasarım islam ile ilgili değil+spor haberleri falan şeyler koymuşsun spor sitesi değil ki siten bunları kaldırmalısın bizce,tşkler. Wink
Mesaj11.11.2008, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet haklısınız tasarım siteme uygun deyil. Ancak spor haberleri ve diğer farklı linkleri eklememin nedeni daha fazla kişiye hitap edebilmek amaçlı. Yani sadece dindar şahısların deyil herkesin faydalanacağı bir site kurmak istedim. Ve bu tarz örnekleri farklı dini sitelerde de gördüm. Ama tabii yinede kaldırmam gerektiğini düşünüyorsanız lütfen fikrinizi yinelermesiniz. Ayrıca tasarım hususunda yardım edebilirmisiniz. Kusura bakmayın pek fazla bir bilgi birikimim olmadığı için bir müddet sizleri rahatsız edicem. Hakkınızı helal edin. teşekkürler
Mesaj11.11.2008, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş şuradan bakabilirsin tasarımlara beğendiğin tasarımın altındaki kodu ise tasarım ayarları-gelişmiş ayarlara gel yapıştır.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697
Mesaj11.11.2008, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim ama verdiğiniz tasarım kodlarından beyendiğimi, tasarımın gelişmiş ayarlarından, ''tasarımın üzerindeki yazı'' bölümüne yapıştırdım ancak, görünmüyo. Daha doğrusu sadece arka planda kalmış. bedava-sitemin verdiği red tasarımı görünüyo bi bakarmısınız.. Ne yapmalıyım ?
Mesaj12.11.2008, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrh
siyahbeyaz-1903.tr.gg arkadaşımızın dediğine katılıyorum
tasarım ve içerik sitenizin ismine uygun olmalı
o verilen linkte tasarımlar mevcut fakat tasarımın arkasında kaldı demiştiniz ordaki tasarımlar red haricinde diğer tasarımlardanda bulunuyor belkide red tasarıma uygun bir şablon eklemediğinizden kaynaklanıyordur. Ya red tasarıma uygun güzel bir şablon ekleyin yada ordaki beğendiğiniz tasarıma göre ıce blue ve ya css desing e geçiş yapmanızı öneririm Wink

kolay gelsin
Mesaj13.11.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öneriniz için teşekkür ederim. Haklısınız. Ben ice blue tasarımını, red tasarımıma eklemişim sebebi bundanmış. Onu hallettim Elhamdülillah. Ancak yinede sitemin daha çok şeye ihtiyacı var. Umarım önerileriniz devam eder. Tekrar teşekkürler ve mutlu günler..
Mesaj13.11.2008, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

site bilgileri güzelde arkadaşın dediği gibi tasarım ve spor haberlerini kaldırmalısın.
Arrow www.trakyafb.tr.gg
Mesaj15.11.2008, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğiniz gibi sitenin adına daha uygun bi tasarım ekledim. Daha ne gibi yenilikler gerekir acaba. Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar. Çok teşekkürler
Mesaj15.11.2008, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım hoş olmuş ancak sağ bölümün ölçülerini eşitlersen daha da güzel olacak.Sağ bölüme koyduğun eklentilerin ölçüleri çok uyumsuz.
Başarılar.