Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu: bi bakarmısnız bişi soracağım

Arrow Merhaba...

Arrow arkadaşlar hatırlarsanız 2 hafta önce bi konu açmıştım pr 5 die ve fame demiştiniz bir süre sonra pr 0 oldu ve bne sürekli sayfa açmaya başladım şu an pr 5 sizce gene fakemi yoksa gerçekmi bi sorcaktım cvplarınızı bekliyorum...

Arrow Saygılar
Mesaj11.11.2008, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

googlepagerankchecker.com adresinden bakınız bakmak istedim ama siteyi açmadı bende orada ne yazarsa odur Wink
Mesaj11.11.2008, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

orada pr 5 yazıyor
Mesaj11.11.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam doğru tebrikler kutlarım başarılar dilerim
Mesaj11.11.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bi bakarmısnız bişi soracağım

c-strike15 yazmış:
Arrow Merhaba...

Arrow arkadaşlar hatırlarsanız 2 hafta önce bi konu açmıştım pr 5 die ve fame demiştiniz bir süre sonra pr 0 oldu ve bne sürekli sayfa açmaya başladım şu an pr 5 sizce gene fakemi yoksa gerçekmi bi sorcaktım cvplarınızı bekliyorum...

Arrow Saygılar

Arrow http://zeytech.net/Google-Pagerank-Sorgulama-01ab.aspx

bu adresten güncelle eğer pagerank 5 ise gerçek 5 der eğer satte 5 derse dahaca güncelleme aşamasındadır siteniz google güncelliyor ya inecek yada cıkacaktır Wink
Mesaj11.11.2008, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj11.11.2008, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdasım bu baslıgın yerı brası degıll genel problemler bolumune acabılırısınız aslında orasıda degıl ama burası hıc degılll

Mesaj11.11.2008, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncelleniyor siteniz suan güncellendiğinde verdiğim adreste pagerank google güncelleniyor yerine gercek 5 yazar iyi akşamlar ayrıca konu yeri yanlış Wink
Mesaj11.11.2008, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslıga cevab yazp yukarı tasımayalımartık arkdaslar lutfen sorununcevabı verılmıstı yıe yınelıyorum bu baslık konum akımından yanlıs yerdedır lutfen uzatmayalım

Önceki mesajları göster: