Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.11.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Adminler Bazı Siteler Gidiyor Neden

SanalPrestij Arkadasların Siteleri Gidiyorlar Birşey Yapın Lütfen Crying or Very sad
Mesaj12.11.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse yokmu sitemi silmisler ama nedeni olması lasım birşey yapmadan site silinmes arkadaslar bunun emeğide var unutmayın
Mesaj12.11.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site Neden Sİlindi Bedava-Siteme Mail Attık ?
Mesaj12.11.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitem Açılmıstır Yarın itibarıyla şimdiliq çıkacağım için yarın yenilenceğiz Herkes tşkr ederim ASK net Çok tşkr htmlkodtakimi sana tşkrler Razz Razz
Mesaj12.11.2008, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalprestij yazmış:
Sitem Açılmıstır Yarın itibarıyla şimdiliq çıkacağım için yarın yenilenceğiz Herkes tşkr ederim ASK net Çok tşkr htmlkodtakimi sana tşkrler Razz Razz

Lütfen sorununuz halledilmiş.Konuyu uzatmaya gerek yok.Unutmadan burası reklam alanı değildir...Üçüncüsü sitenize eklemiş olduğunuz bir kod virüs içeriyor. Link Kaldırılmıştır.(Gokseen) uzantılı bir bağlantı üzerinden geliyor.O kodu silmenizi tavsiye ediyorum...

Avast 4.8'den bakabilirsiniz...

En son benimsitem1993 tarafından 13.11.2008 09:46:13 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj12.11.2008, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
sanalprestij yazmış:

Lütfen sorununuz halledilmiş.Konuyu uzatmaya gerek yok.Unutmadan burası reklam alanı değildir...Üçüncüsü sitenize eklemiş olduğunuz bir kod virüs içeriyor. Link Kaldırılmıştır.(Gokseen) uzantılı bir bağlantı üzerinden geliyor.O kodu silmenizi tavsiye ediyorum...

Avast 4.8'den bakabilirsiniz...[/b]

[b]ÇOK ÖNEMLİ NOT:Vermiş olduğum linke tıklayıpta o dosyayı sakın çalıştırmayın.İçeriğinde TROJEN var.Sakın çalıştırmayınız. Exclamation Exclamation

En son benimsitem1993 tarafından 13.11.2008 09:46:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.11.2008, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlamadım link verirmisiniz göremedim link verin hemen silim