Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2007, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKA FON MÜZİĞİ HİÇBİR ŞEKİLDE OLMUYOR

Arkadaşlar Arka fon müziğini bir türlü koyamıyorumMüzip upload ettim koydum olmadı .forumdaki URLlerden koydum olmadı. Acaba mp3 falan gibi bişeyde koymam gerekiyormu
Mesaj01.08.2007, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARKA FON MÜZİĞİ HİÇBİR ŞEKİLDE OLMUYOR

Sitenize fon müziği eklemenin 2 yolu var :

1-Ya oluşturduğunuz herhangi bir sayfaya müzik url'sini embedleyerek(Okuyunuz : http://www.bedava-sitem.com/forumtr/viewtopic.php?t=4816 )
2-Ekstralar içindeki Arka Fon Müziği'ni aktif ederek url kutucuğuna bir müzik url'si yapıştırarak.
Her iki yöntemde de windows kullanıcıları için Mp3,wav,vma,midi formatları çalınabilmektedir.
Eğer Ekstralardaki fon müziğini aktif etmek istiyorsanız :
1-Sitenize login olduktan sonra çıkan sarı butonlardan Ektraları değiştir butonuna tıklayın.
2-Seçme kutucuğundan Büyük ekstaralar içindeki Arkaplan Müziği ni seçip aktif et butonuna basın.
3-Arkaplan müziğinin URL'si yazısının karşısındaki boş kutucuğa herhangi bir siteden bulduğunuz yada kendi upload müzüik adresini yazınız ve alttaki değiştir butonuna basınız.

aliyalcin yazmış:
Arkadaşlar Arka fon müziğini bir türlü koyamıyorumMüzip upload ettim koydum olmadı .forumdaki URLlerden koydum olmadı. Acaba mp3 falan gibi bişeyde koymam gerekiyormu
Mesaj01.08.2007, 15:03 (UTC)    

ekstralardan arka font müziğini aktive ediyorsun arka font url sine o müziğin adresini yazıyorsun değiştiri tıklıyorsun oluyor..

olmuyorsa verdiğin adreste sorun vardır
Mesaj01.08.2007, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sadece ana sayfada çalıyor

video-lar yazmış:
ekstralardan arka font müziğini aktive ediyorsun arka font url sine o müziğin adresini yazıyorsun değiştiri tıklıyorsun oluyor..

url yi arka fon a yapıştırdığımda çalmıyor,ancak başka bi sayfaya yapıştırdığımda çalıyor.player görüntüsü çıkıyor o gizlenemezmi.Ben arka fona yapıştırıp tüm sayfalarda dinlensin istiyorum oysa şu an sadece ana sayfada çalıyor
Mesaj02.08.2007, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sadece ana sayfada çalıyor

aliyalcin yazmış:
video-lar yazmış:

url yi arka fon a yapıştırdığımda çalmıyor,ancak başka bi sayfaya yapıştırdığımda çalıyor.player görüntüsü çıkıyor o gizlenemezmi.Ben arka fona yapıştırıp tüm sayfalarda dinlensin istiyorum oysa şu an sadece ana sayfada çalıyor

O zaman sende bütün sayfalara yapıştırırsın url yi... Very Happy
Arkadaşlar bi de upload ettiğiniz müzik varsa bana söylermisiniz. Sad Embarassed
Mesaj03.08.2007, 11:16 (UTC)    

com yazmış:
Sitenize fon müziği eklemenin 2 yolu var :

1-Ya oluşturduğunuz herhangi bir sayfaya müzik url'sini embedleyerek(Okuyunuz : http://www.bedava-sitem.com/forumtr/viewtopic.php?t=4816 )
2-Ekstralar içindeki Arka Fon Müziği'ni aktif ederek url kutucuğuna bir müzik url'si yapıştırarak.
Her iki yöntemde de windows kullanıcıları için Mp3,wav,vma,midi formatları çalınabilmektedir.
Eğer Ekstralardaki fon müziğini aktif etmek istiyorsanız :
1-Sitenize login olduktan sonra çıkan sarı butonlardan Ektraları değiştir butonuna tıklayın.
2-Seçme kutucuğundan Büyük ekstaralar içindeki Arkaplan Müziği ni seçip aktif et butonuna basın.
3-Arkaplan müziğinin URL'si yazısının karşısındaki boş kutucuğa herhangi bir siteden bulduğunuz yada kendi upload müzüik adresini yazınız ve alttaki değiştir butonuna basınız.

aliyalcin yazmış:
Mesaj03.08.2007, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

BAZEN ŞARKI BOYUTU BÜYÜK OLUNCA GEÇ ÇALIYO İNTERNER HIZINA GÖRE DEĞİŞİYO TABİ
Mesaj05.12.2008, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben arkaplan urlsi ekliyoum ama müzik çalmıyor ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı Crying or Very sad Confused Sad olun
Mesaj05.12.2008, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhana..
Eski Başlıklara Önem Göstermeyiniz..
İyi Eglenceler.
Mesaj06.12.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu: asss

Eski Ama Arkadaslarımız Czum Arıyor Yardımcı Olmaya Calısıyroz

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj06.12.2008, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=34117