Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.11.2008, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Tv'de Adanalı Rüzgarı Esiyor

Televizyonlarda "ADANALI" rüzgarı esecek gibi gözüküyor. Henüz daha 2 bölümü yayımlanmasına rağmen dizi şimdiden çok tutuldu.

Dizide Oktay Kaynarca, Mehmet Akif Alakurt ve Selin Demiratar başrolleri paylaşıyorlar. Adanalı rolünü Kurtlar Vadisi'nden Çakır olarak tanıdığımız Oktay Kaynarca oynuyor. Adanalı başkomserdir ve İstanbul'da son zamanlarda artan suç oranlarını azaltmak için özel olarak İstanbul'a çağrılmıştır.

Ancak çok fevri olan ve bir türlü kabına sığmayan Başkomser Yavuz(ADANALI), hem gittiği yerleri hemde emniyetin içini sürekli karıştırmaktadır. Yalnız Adanalıyı İstanbul'da bekleyen 2 sürpriz vardır.

Birinci sürpriz amirinin bir bayan olması. Selin Demiratar, İDİL rolü ile Adanalı'nın amiridir ve polis akademisini 1. olarak bitirmiş, birçok yabancı dil bilen batılı bir polis müdürüdür. Adanalıyı hem kontrol altına almaya çalışacak hemde birçok operasyonda adını çokça söz ettirecek.

Adanalı'yı bekleyen 2. sürpriz ise Maraz Ali. Yani Mehmet Akif Alakurt'un oynadığı rol. Maraz Ali özel yetiştirdiği ekip ile İstanbul'un en büyük kaçakcılarındandır. Ancak polis hiç bir kanıt elde edememiştir yapmış olduğu organize suçlardan. Görünürde ise oto yıkamacıdır. Birşey daha vardır ki Maraz Ali ve Adanalı hem çocukluk arkadaşıdır hem de polis akademisinde beraber okumuşlardır. Ancak bir süre sonra Ali, polisliği bırakmıştır.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde İdil komser ile Maraz Ali'nin aşk yaşacağı görünüyor. Adanalı'nın ise neler yapabileceğini kimse kestiremiyor. Ratinglerde daha 2 bölümde kasıp kavuran dizi çok ilgi çekeceğe benziyor...
Mesaj16.11.2008, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper dizi herşeyiyle mükkemmel bir yapım örneği oyuncusuyla teknik ekibiyle
seneryasuyla süper bir dizi İzlemeyenlere mutlaka tavsiyemdir.
Mesaj16.11.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harika bir filim ya...
Mesaj16.11.2008, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Harika bir filim ya...

film dağil de dizi desek daha doğru olur Wink
Mesaj16.11.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi öyle olsun bakalım...
Mesaj16.11.2008, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Hadi öyle olsun bakalım...

olsun bakalım Very Happy Wink
Mesaj16.11.2008, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olsun beaa Razz
Mesaj16.11.2008, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben normalde dizileri sevmem.Fakat geçen günlerde televizyonda diziye göz attım.Bir tane otobüs sahnesi vardı, izlerken yerimde duramadım.Çok heyecanlıydı.İnşallah hep böle güzel gider.
Mesaj16.11.2008, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

o filimi kacırmam hic reklamları bile izleerim o filim tutuldu ve daha cok tutulcak ve reytingler kırcak adam harika rol oynuyor adanalı her sahne ve şarkısıda harika
Mesaj16.11.2008, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Atv nin saçma dizilerinden biri işte yakında bunuda 10-15 bölüm sonra bitirirler
Mesaj16.11.2008, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
o filimi kacırmam hic reklamları bile izleerim o filim tutuldu ve daha cok tutulcak ve reytingler kırcak adam harika rol oynuyor adanalı her sahne ve şarkısıda harika

Ama sonradan dizileri saptırıyorlar.Mesela SILA.Gerçi hiç izlemedim ama konusu güzeldi sanki sonradan konu saptırıldı.Çoğu dizilerde böyle oluyo sonra kaldırıyolar.Bir tane dizi vardı birkaç bölüm oynamıştı sonra hemen final geldi Shocked
Mesaj16.11.2008, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:

Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj16.11.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

korkuline yazmış:
Atv nin saçma dizilerinden biri işte yakında bunuda 10-15 bölüm sonra bitirirler

arkadaşım senin hiç kimsenin zevkini laf atmana gerek yok bizim izlediğimiz bir diziye saçma diyemezsin.Ya beğenmiyorum de yada hakaret etmeden mesaj atma