Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2008, 23:51 (UTC)    
Mesaj konusu: mailimi kim değiştirir ?

BENİM PROBLEMİM ŞU : "www.nazarlik.tr.gg" sitesini tasarladım... Bu siteyi tasarlamak için bütün emeğimi ve zamanımı harcadım... Sıksık şifremi değiştirmem ama ay'da bir veya 15 günde bir şifremi güvenlik sebebiyle değiştiririm... Bir hafta önce sitemin şifresini değiştirdim ve değiştirdiğim bu şifreyle birkaç kez siteme giriş yapıp gerekli güncelleştirmeleri yaptım. Son beş gündür siteme giremiyorum, şifrem değiştirilmiş... Sitemi alırken "egebeyi( at )live.com" e-mail üzerinden sitemi aldım... Sitemde tasarladığım ziyaretçi defterine yazılanların bir örneğide e-mailime geliyordu...
E-Mailim hiç değiştirmedim... E-Mailime ziyaretçi defterinden yazılanlar gelmemeye başladı... Benim "egebeyi( at )live com" yazdığım mailimi, "egegeyi( at )live.com" a çevirmişler. Sitemi evden tasarlarım, internet cafe gibi bir yerlere gitmem... Sitemin şifresini ve kullanıcı adını annem ve babam bile bilmez. Şimdi "egebeyi( at )live.com" nasıl olurda, "egegeyi( at )live.com" yazılır. Ağırlıklı olarak "modlardan" birisinin değiştirmesiyle olur. Sitemi kapatmışsınız. Zaten bir haftadır. Şifremi istediğim halde vermediniz. egebeyi( at )live.com problem çıkardı e-mailimi ayarlardan değiştirdim hacibey( at )live.com yaptım. Bu mailimede ziyaretçi defterine yazılanların bir örneği geliyordu. Bu e-mailden bir haftadır (support( at )bedava-sitem.com) a gönderdiğim iletilerden cevap gelmedi. Ve bugünde hiç, sorgusuz sualsiz sitem kapanmış... SOruyorum size bunun altında yatan sebep ne.... Hukuki yollardan mı çözelim problemi... Kişilik haklarına saygısızlık olmuyormu bu yaptığınız... Peki benim bukadar uğraştığım emeğim ne olacak... Boşa geçen zamanım ne olacak.... Evde biligsayar kulanan birtek ben varım...egebeyi nasıl olurda egegeyi diye yazılır. Kim yazar....

En son kdryk tarafından 22.11.2008 01:42:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.11.2008, 01:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Her Hangibir Moderatörün hiç Bir Kullanıcının Üyeliğine Giriş Yapma Yetkisi Yoktur..
Daha Doğrusu Şifrenizi Moderatörler Dahil Kimse Bilemez, bilmiyor..
Şifreniz Bedava-Sitem'in Veritabanında Kayıtlıdır ve Şifrenizi Sadece Bedava-Sitem Server Sahipleri ve Yetkilileri Görebilir..

egebeyi, egegeyi oldu diyorsunuz, bunu kimse değiştiremez ; Sizden başka..
muhtemelen siz yanlış yazmışsınızdır..

gereksiz yere kimseyi suçlamaya hakkınız yok !

Ayrıca support( at )bedava-sitem.com adresine attığınız her mail dikkatlice incelenir ve gerekli cevapları ile size en geç 24 saat içerisinde geribildirim yapılır..

mail atarken (at) yerine @ kullandığınızdan emin olun !

iyi eğlenceler..