Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.11.2008, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu: KALEMŞÖRLER ARANIYOR

Kalemşörler Aranıyor...
Bize katılmak ister misiniz?

Mesela, hal-i hazırda kısıtlı olan Türkçe kaynağa elinden geldiğince katkıda bulunmak isteyenlerden misiniz?
Güzel bir konuyu bir iki yabancı bağlantı ile işlemek yerine imkânlar dâhilinde Türkçeye çevirmek ya da içeriğini yorumlamak için çabalayanlardan mısınız?
Yazısı kıskançlık, çekememe vb. nedenlerden ötürü kenara kıyıya atılmışlarda mısınız yoksa?
İki gün sonra festivali tanıtan yazınız festival başlangıcından sonra mı yayına girdi?
Benzer hayıflanmalarınıza çözüm arayanlardansanız doğru yerdesiniz. Buyurun siz de SANAL EDEBİYATailesine katılın. Gücümüz, kuvvetimiz yettiğince gerçek kodlama ürünü yapımızla, kategoriler ve onların altında yer alan alt başlıklar ile geniş bir yelpazede yazmanızı sağlayabilmek için elimizden geleni yaptık. Tabi ki bununla da yetinmeyip yapımızı düşünceleriniz ve eleştirileriniz ile harmanlayıp her zaman daha da iyisini sunmaya çalışmaya devam edeceğiz.

İşte bu sebeple, bizlere katılmak isteyen, kanımıza kan, gücümüze güç katacak Kalemşörler arıyoruz sevgili dostlar. Kendine güvenen, istediği kategori ve alt başlığı altında yazılar yazabilecek; gündemi takip eden, kendisine hakim, kalemine güvenen sizi arıyoruz.

Tüm bu açıklamaların ışığında, gelin bizlerle birlikte Türkçe başvuru kaynağı haline gelmeyi hedef edinmiş bir yapının, kilometre taşlarından biri olun. Hep birlikte, Türkçe kaynak oluşumuna katkıda bulunan neferler arasında gururla yer alalım.

SİTEMİZİ DEĞERLENDİRMENİZİ BEKLİYORUZ: http://sanaledebiyat.tr.gg/
Mesaj06.11.2008, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu: -

siten güzel ama biraz düzen lazım
Mesaj06.11.2008, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: -

webmasterkaynak yazmış:
siten güzel ama biraz düzen lazım

Teşekkürler- yavaş yavaş gelişiyoruz...
Mesaj07.11.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazılarına güveniyorsan kontrol et...
Sende katıl...

www.sanaledebiyat.tr.gg
Mesaj10.11.2008, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

eli kalem tutanların sitesi, b
klavyede serbesttir Smile

www.sanaledebiyat.tr.gg

YENİ YAZIM: http://sanaledebiyat.tr.gg/tatli-tuzlu-yasamak.htm
Mesaj10.11.2008, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok guzel olmus ınanın yazılarınızı tkı etmeye çalısacagım saygılarmla

Mesaj10.11.2008, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimbilgisi yazmış:
çok guzel olmus ınanın yazılarınızı tkı etmeye çalısacagım saygılarmla

Tek benim yazılarım olmasın, yazan herkes sitedeki "yaz" bölümünden yazısını gönderebilir... bizde yayınlarız...
Mesaj10.11.2008, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

guzel sıte
Mesaj11.11.2008, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim...
Mesaj23.11.2008, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem yazarları bu siteye beklenmektesiniz...
Mesaj23.11.2008, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam! ben sitenizde yazarlık yapmak istiyorum. daha önce kendi kurduğum sihirlikalemler adlı sitede yazarlık yaptım ama ne yazık ki yazar arkadaşlarım bıraktığı için bu macera bitti. sitenizde yazarlık yapmak istiyorum. bu işte iyi olduğumu düşünüyorum. eğer kabul ederseniz siteme mesaj göndermenizi bekliyorum. iyi günler!

www.wizard-13.tr.gg

Mesaj01.12.2008, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

wizard-13 yazmış:
Selam! ben sitenizde yazarlık yapmak istiyorum. daha önce kendi kurduğum sihirlikalemler adlı sitede yazarlık yaptım ama ne yazık ki yazar arkadaşlarım bıraktığı için bu macera bitti. sitenizde yazarlık yapmak istiyorum. bu işte iyi olduğumu düşünüyorum. eğer kabul ederseniz siteme mesaj göndermenizi bekliyorum. iyi günler!

www.wizard-13.tr.gg

Sitemizde isteyen herkes yazabilir...
Yayınlamama gibi bir durum söz konusu değil...

1 Haftada 5 yazı yayınlıyoruz...
Mesaj01.12.2008, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanaledebiyat yazmış:
wizard-13 yazmış:

www.wizard-13.tr.gg

Sitemizde isteyen herkes yazabilir...
Yayınlamama gibi bir durum söz konusu değil...

1 Haftada 5 yazı yayınlıyoruz...

siten iyi ama daha tutmamış Wink
Mesaj01.12.2008, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha iyi olabilirdi
Mesaj01.12.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir uygulama başarılar Wink
Önceki mesajları göster: