Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.11.2008, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Beni Oku...

*** BENİM PROBLEMİM ŞU

"www.nazarlik.tr.gg" sitesini tasarladım... Bu siteyi tasarlamak için bütün emeğimi ve zamanımı harcadım... Sıksık şifremi değiştirmem ama ay'da bir veya 15 günde bir şifremi güvenlik sebebiyle değiştiririm... Bir hafta önce sitemin şifresini değiştirdim ve değiştirdiğim bu şifreyle birkaç kez siteme giriş yapıp gerekli güncelleştirmeleri yaptım. Son beş gündür siteme giremiyorum, şifrem değiştirilmiş... Sitemi alırken "egebeyi( at )live.com" e-mail üzerinden sitemi aldım... Sitemde tasarladığım ziyaretçi defterine yazılanların bir örneğide e-mailime geliyordu...
E-Mailim hiç değiştirmedim... E-Mailime ziyaretçi defterinden yazılanlar gelmemeye başladı... Benim "egebeyi( at )live com" yazdığım mailimi, "egegeyi( at )live.com" a çevirmişler. Sitemi evden tasarlarım, internet cafe gibi bir yerlere gitmem... Sitemin şifresini ve kullanıcı adını annem ve babam bile bilmez. Şimdi "egebeyi( at )live.com" nasıl olurda, "egegeyi( at )live.com" yazılır. Ağırlıklı olarak "modlardan" birisinin değiştirmesiyle olur. Sitemi kapatmışsınız. Zaten bir haftadır. Şifremi istediğim halde vermediniz. egebeyi( at )live.com problem çıkardı e-mailimi ayarlardan değiştirdim hacibey( at )live.com yaptım. Bu mailimede ziyaretçi defterine yazılanların bir örneği geliyordu. Bu e-mailden bir haftadır (support( at )bedava-sitem.com) a gönderdiğim iletilerden cevap gelmedi. Ve bugünde hiç, sorgusuz sualsiz sitem kapanmış... SOruyorum size bunun altında yatan sebep ne.... Hukuki yollardan mı çözelim problemi... Kişilik haklarına saygısızlık olmuyormu bu yaptığınız... Peki benim bukadar uğraştığım emeğim ne olacak... Boşa geçen zamanım ne olacak.... Evde biligsayar kulanan birtek ben varım...egebeyi nasıl olurda egegeyi diye yazılır. Kim yazar....

En son kdryk tarafından 22.11.2008 01:42:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi

Başa dön

ironarchives
ironarchives.tr.gg

Moderatör

=> Mesaj yolla

22.11.2008 01:42:11
Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------
*** BANA VERİLEN CEVAP

www.ironarchives.tr.gg

Merhaba,

Her Hangibir Moderatörün hiç Bir Kullanıcının Üyeliğine Giriş Yapma Yetkisi Yoktur..
Daha Doğrusu Şifrenizi Moderatörler Dahil Kimse Bilemez, bilmiyor..
Şifreniz Bedava-Sitem'in Veritabanında Kayıtlıdır ve Şifrenizi Sadece Bedava-Sitem Server Sahipleri ve Yetkilileri Görebilir..

egebeyi, egegeyi oldu diyorsunuz, bunu kimse değiştiremez ; Sizden başka..
muhtemelen siz yanlış yazmışsınızdır..

gereksiz yere kimseyi suçlamaya hakkınız yok !

Ayrıca support( at )bedava-sitem.com adresine attığınız her mail dikkatlice incelenir ve gerekli cevapları ile size en geç 24 saat içerisinde geribildirim yapılır..

mail atarken (at) yerine @ kullandığınızdan emin olun !

iyi eğlenceler..
EL CEVAP :

www.ironarchives.tr.gg arkadaşımızın cevabına "Sen bu kendi yazdığına, inanıyormusun..."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

*** TÜRKİYE'DE BEDAVA SİTEM HAKKINDA DÜŞÜNÜLENLER

1. Böyle bir konuyu daha dogrusu SORUNU dile getirdiğin için Şahsım ve forum 657 adına teşekkür ederimm

Bedava sitelerin arkasında ya medya grupları yada büyük holdingler vardırOnlar sadece alt tabaka müşteriyi nasıl içeri alırız derdindedirSen forum kurmussun kodları çözmüşsün onların umurunda değildir

Burda yapılan Bizim gibi küçük bütce yada masrafsız forum yapıp bilgi belge paylasmak isteyen emekçi kesimi eşini dostunu arkadasını hatta çocugunu kandırmak

Çünki o sitelerde Reklam vardırSen siteni tam kullanamazsın belirli bir çizgi vardırSadece onların reklamları çıkar vs vs çogaltabiliriz
Onlarda reklamı parayla almazz çoğu ya kendi şirket yada kuruluşlarıdır yada paravan şirketlerdirYada bedava forumlar paravan şirkettirler
İŞte Atıyorum TİMSAH vardı bi ara gene mynet çok kısıtlıdır,veya shownet,showhaber yada trgg,efendim bi çoğu kendi reklamlarını yapar emekçi işçi çalışan kesimin nasıl kanına gireriz dert bu
Sonrada olmadık bahane ve uyduruktan sebeble yok efendim 3 gün girmemişisin ,yok konu açmamışsın veya şu bu linki koymussun gibi

Bu konularda tüm vatandasların bilinçlenmesi gereklidirÜstelik ülkemizde Biraz kod ve web bilgin varsa Site ve forum kurmak domain almak bir çok diğer ürün lere ve hizmetlere göre yabancı ülkelerden çok ucuz

Teşekkürler ...

Alıntı Yeri : http://www.657liyiz.biz/sikayet-oneriler/10235-bedava-sitemcom-ve-sanal-alem.html

2. ben ordan site aldım fakat günde 500ün üstünde kişi girince siteyi kapattılar ve ana sayfalarına yönlendirdiler baktım diğer çok girilen sitelerin çoğuna da öyle yapmışlar üye sayısının fazla olması için ama içi bom boş bi sitem daha var 1 kişi bile uğramıo 2aylık sitemi kapattılar 2 yıllık sitem duruo öyle bom boş

Alıntı Yeri : http://www.uzmanweb.net/forum/bedava_forum/bedava_site_ister_forum_ister_blog_hersey_var-t5498.0.html

3. Daha buna benzemeyen bir sürü şikayet var... Googleden araştırınız.. "Bedava siteme yapılan şikayetler" ...
Mesaj23.11.2008, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Merhaba,

Her Hangibir Moderatörün hiç Bir Kullanıcının Üyeliğine Giriş Yapma Yetkisi Yoktur..
Daha Doğrusu Şifrenizi Moderatörler Dahil Kimse Bilemez, bilmiyor..
Şifreniz Bedava-Sitem'in Veritabanında Kayıtlıdır ve Şifrenizi Sadece Bedava-Sitem Server Sahipleri ve Yetkilileri Görebilir..

egebeyi, egegeyi oldu diyorsunuz, bunu kimse değiştiremez ; Sizden başka..
muhtemelen siz yanlış yazmışsınızdır..

gereksiz yere kimseyi suçlamaya hakkınız yok !

Ayrıca support( at )bedava-sitem.com adresine attığınız her mail dikkatlice incelenir ve gerekli cevapları ile size en geç 24 saat içerisinde geribildirim yapılır..

mail atarken (at) yerine @ kullandığınızdan emin olun !

iyi eğlenceler..

bunu uygularsan sitene girebilrsin tekrar ama mailde sorunlar oldugu iicn sabret
Mesaj23.11.2008, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buraya yazarken (at) yazıyor. Dediğiniz doğru (at) = @ doğru... Diğer konuları okuduğumda ; şifrenizi kimseye vermeyin, moderatörler herşeyinizi biliyor diyor. Örnek : Arkadaşlar,

bedava-sitem( at )selin.com , bedava.sitem.support2( at )gmail.com vb. benzer yöntemlerle şifreleriniz isteniyor olabilir.

UNUTMAYIN ki Bedava-Sitem yetkilileri sizlerden asla şifre gibi bilgilerinizi istemezler.

Zaten Bedava-Sitem veri tabanında bilgileriniz bulunmaktadır. Neden istesinler ?

Bu tür kandırmacalara kanmamalı, şifrenizi kimselerle paylaşmamalısınız.

Daha önceden sitesi çalınmış olanlar burayı inceleyiniz.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=28314

İyi eğlenceler

Alıntı Yeri : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=31419 burası...

İkincisi Benim mail adresim : "aaaaa(at)aaa.com" değil, "aaaaa.(eşek).aaaaa.com" siz mi anlamıyonuz, ben mi anlatamıyorum... Anlama özürlü olmayın, ben "hacibey @ live.com" diye yazıyorum buradan. Kaydettiğim zaman "hacibey (at) live.com" yazıyor...
Mesaj24.11.2008, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaptığımdan Utandım...

Arrow Moderatörlere saygısızlık ettim. Özür Dilerim...
Mesaj24.11.2008, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede Mod Arkadaslarımıza Kımse Haksızlık Edemez Izın Verılmez Bunu Unutmayın..!!
Mesaj24.11.2008, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım sıten sılınmış.Buyuk ıhtımal server sorunudur.Düzelir
Mesaj24.11.2008, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benım mı? Crying or Very sad
Mesaj24.11.2008, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım Bunun senın sıtenın sılınmedıgınıde gayet bılıorsun.Lütfen Gereksız Yazı yazmayınız.Yazmanız sonucudunda Siteniz Silinebılır.

@.nazarlik.tr.gg Sitesi silinmiştir.
Mesaj24.11.2008, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok Beaa Adamın Bırı Baslık Acmısta Tırstım Birden Razz Yargısız İnfaz Yapılmaz Mr. Green
Mesaj24.11.2008, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar; hata benim, ben yargısız infaz yaptım. İstemeden "Diğer Üyelerin ve Moderatör Arkadaşlarımın Kalplerini Kırdım"... Bu sitede tabiki server problemleri ve diğer problemler olabilir... Üzgünüm aslında hepinize özür borçluyum...
Önceki mesajları göster: