Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.11.2008, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: kimler hitcavarına üye?

arkadaşlar hitcavarı benim en çok hit aldıgım sitedir ve merak ettim benim gibi hit canavarını kullanan varmı diye soruyum dedim ilerde işime yaraya bilir Smile hadi söleyin Very Happy
Mesaj27.11.2008, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Hitcanavarı Faturanızı Çok Getirebilir !
İyi Eğlenceler !
Mesaj27.11.2008, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben üyeyim..
3. Sayfasındayım.
Mesaj27.11.2008, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kimler hitcavarına üye?

c-strike15 yazmış:
arkadaşlar hitcavarı benim en çok hit aldıgım sitedir ve merak ettim benim gibi hit canavarını kullanan varmı diye soruyum dedim ilerde işime yaraya bilir Smile hadi söleyin Very Happy

bu konunun buraya açılmasının alakasını bana mantıklı bir şekilde açıklar mısın?senin kullandığın hit sitesinin serbest bölgede kimi ilgilendiriyor merak ediyorum?
Mesaj27.11.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar hit canavarı yasakdır ve siteniz silinebilir bunu modlar söyledi yeni duydum ben iframe verdiiginiz icin c strike siten silinebilir bence cünü hit canavarı yasakdır
Mesaj27.11.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevgikodes yazmış:
arkadaşlar hit canavarı yasakdır ve siteniz silinebilir bunu modlar söyledi yeni duydum ben iframe verdiiginiz icin c strike siten silinebilir bence cünü hit canavarı yasakdır

Doğru söylüyorsun. Eğer google hitcanavarına üye olduğunuzu anlarsa sizi çöplüğüne atar Wink
Mesaj27.11.2008, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üyeliğinizi iptal etmeniz iyi olur.