Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.11.2008, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Kapandı...

Hocam, benim sitem uzun zamandır kapalı... E-maile ve foruma birçok kez yazmama rağmen, yeterli bir cevap alamadım... Sadece; sitede teknik aksaklıklar olduğunu ve bir süre beklememiz gerektiği ceabını aldım... Acaba, forumdaki teknik problemler giderildiyse sitemin tekrar açılması mümkün mü? Ayrıca, kullanıcı şifremi tekrar e-mailime gönderebilirmisiniz...

Sitem : "www.nazarlik.tr.gg"

Sitemin Kayıtlı Olduğu E-Mail : "hacibey @ live.com"
Mesaj27.11.2008, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ,

Sitenizi açınca sayfa görüntülenemiyor normalde siteniz silinmiş olsa " boyle bir sayfa yok " uyarısı almanız lazım . Yaşadığınız bu sorun server dan kaynaklı olmalı ama bunu support (at) bedava-sitem.com adresine bildiriseniz size yardımcı olacaklardır. Eğer cevap alamazsanız modlara ö.m atmanızı tavsiye ederim
Mesaj27.11.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Kayıtlı Oldugunuz Mail Adresi İle
support( at )bedava-sitem.com Adresine Mail Atın !
İyi Eğlenceler Wink

Mesaj27.11.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verdiğiniz "support( at )bedava-sitem.com "adrese de bir çok kez mail attım ama oradanda bir cevap alamamıştım.

Moderatör arkadaşlar forumun birkaç yerlerine yazmışlar... Site güncelleniyor, sitelerinde sorun bulunan arkadaşları biraz daha bekleteceğiz yazmışlar. Bende daha şimdi okudum.

Biraz daha bekleyelim. İki ayağı bir pabuca sokmaya gerek yok derler ya...
Mesaj27.11.2008, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mailde Teknık Bır Sorun Var Ondan Cvp Gelmemıs Olabılır Kısa Zamanda Duzelecektir..
Mesaj27.11.2008, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
Mailde Teknık Bır Sorun Var Ondan Cvp Gelmemıs Olabılır Kısa Zamanda Duzelecektir..

kısa zamandan kastınız nedir?
Mesaj27.11.2008, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle size şunu söyliyim.Bedava-Sitem.Com adresinin 1 milyondan fazla kullanıcısı var ve herbiri başı sıkştığında support'a mesaj atıyor.1 milyondan fazla kullanıcısı var düşünün.Bir tek sizin sorununuz yok.Bu yüzden sabırlı olun.O gelen mesajlarada sadece bir Selin abla birde Cüneyt hocamız bakıyor.Mesajınız silinmiş olabilir.tekrar tekrar deneyin.Gene olmazsa artık Özel Mesaj sistemi ile deneyin!
Mesaj27.11.2008, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Öncelikle size şunu söyliyim.Bedava-Sitem.Com adresinin 1 milyondan fazla kullanıcısı var ve herbiri başı sıkştığında support'a mesaj atıyor.1 milyondan fazla kullanıcısı var düşünün.Bir tek sizin sorununuz yok.Bu yüzden sabırlı olun.O gelen mesajlarada sadece bir Selin abla birde Cüneyt hocamız bakıyor.Mesajınız silinmiş olabilir.tekrar tekrar deneyin.Gene olmazsa artık Özel Mesaj sistemi ile deneyin!

Kızmayın agam, kızmayın ben bişi demedim. Durduk yere birde dayak yemeyem sizden de... Alim Allah; komaya falan sokarsın beni de, 6 ay aklım başıma gelmez... Mr. Green
Mesaj28.11.2008, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kızmıyor Arkadasımız Sadece Dogru Olanları Soyluyor Bu arada Kısa Zamanda Kastım Bellı Bır Tarıh Vermek Dogru Olmaz..!!
Mesaj28.11.2008, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

kdrykdry yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Kızmayın agam, kızmayın ben bişi demedim. Durduk yere birde dayak yemeyem sizden de... Alim Allah; komaya falan sokarsın beni de, 6 ay aklım başıma gelmez... Mr. Green

Sizi dövme gibi bir amacım yok.Ben size doğru olanları söyledim. Wink