Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.11.2008, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam store

ya arkasalar ben reklam storeden reklam aldim site icin ama reklam kdunu ekledim sadece www.ihn.org.tr reklamini veriyor reklam hic degismiyor neden acaba bilginiz varmi saygilar

Mesaj29.11.2008, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ücretli reklamların çıkması biraz zaman alabilir. Bekleyin üyeliğiniz onaylandıysa çıkacaktır.

İyi eğlenceler
Mesaj29.11.2008, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

otoparkur yazmış:
Ücretli reklamların çıkması biraz zaman alabilir. Bekleyin üyeliğiniz onaylandıysa çıkacaktır.

İyi eğlenceler

tesekürler

Mesaj29.11.2008, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
otoparkur yazmış:

İyi eğlenceler

tesekürler

Wink
Mesaj29.11.2008, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

onayLanmamış oLabiLir ..
Mesaj30.11.2008, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: sss

slm qardas o sızı denemek ıcın ve onaylandıqında alırsınız reklamı ve paralar gelmeye baslar ok
Mesaj30.11.2008, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

ReklamStore'da Yayıncı Olduğunuzda İlk Süreçte size Deneme amaçlı Reklam Kodu Verilir. Tıklama Oranına ve Sitenizde Bulundurma Yerleri Kontrol Edilir.

Daha Sonra Siteniz Onaylanır.

Reklamlarınızı İyi Seçmelisiniz..
ReklamStore ' a Login Olduktan Sonra Reklam ayarları Vardır.
O Ayarlardan Her Sayfanıza (dilerseniz) Ayrı Bir Konu belirleyrek Reklam Konusu Oluşturun, ve Kodunu alın, sitenizde Uygun Yere Yerleştirin..

Unutmayın ; ReklamStore'dan Belirlediğiniz Her Farklı Konu Üzerinde Farklı Reklam Konuları Verilir ve Uygulanır..
Bazen belirlediğiniz Konularda Reklam Uyuşmazlığı Nedeni İle Standart Reklam Geçişi Yapılır.
Bu Şirketin Reklam Kodları Her An Değişebilir ; Dynamic tir.

İyi Eğlenceler...