Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2008, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretçi defteri sorunu

Arkadaşlar çok uzun zamandır sitelerimle ilgilenemiyorum ve ziyaretçi defterinin iptal edildiğini görünce kendi çabımda bir ziyaretçi defteri yaptım boş bir sayfayı yorum kısmından yazılacak şekilde ziyaretçi defteri yaptım fakat bazı kişi yada kişiler tarafından sürekli ziyaretçi defterim saldırılıyor ne zaman kontrol etsem 3 4 adet html kodu bırakmış kişilerin yazılarını görüyorum bunu nasıl engelliye bilirim ???

bu sefer mesajları silmiyorum sizde bi göz atın göreceksiniz...

http://afilliyanlizlik.tr.gg/Z_D.htm

En son dahaiyi tarafından 30.11.2008 12:44:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.11.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorum ayarlarından senin aktif etmen lazım öyle bi şey işaretlemen lazım o ekstrada ama yorumları teker teker okuyup senin aktif etmen lazımbuda zamanını çalar Smile
Mesaj30.11.2008, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15 yazmış:
yorum ayarlarından senin aktif etmen lazım öyle bi şey işaretlemen lazım o ekstrada ama yorumları teker teker okuyup senin aktif etmen lazımbuda zamanını çalar Smile

hemen bi deniyeyim bakalım olacakmı Smile
Mesaj30.11.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayarla bi ilgisi yokki ama bakın kezban arkadaşımız türkçe olarak yazmış orda mesajını...

Yorumu gönderen: kezban, 24.11.2008 22:08:59:
gerçekten siten güzel olmuş ben site yapımında acemi olduğum için senden iyi yapamam tabi......
Mesaj30.11.2008, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet yokmuş ben var diye biliyordum kendin silmelisin Smile