Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.12.2008, 23:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Site'me ne oldu...

Crying or Very sad

www.nazarlik.tr.gg sitesini tasarlamıştım. Sitemin güvenliği için genelde şifremi değiştirmem ama ayda bir de olsa güvenlik sebebiyle şifremi değiştiririm. En son değiştirdiğim şifremle siteme bir kaç kez giriş yapıp, sitemle ilgili gerekli güncellemeleri yaptım. Siteme güncelleme için girmeye çalıştığımda, "HATA: Böyle bir kullanıcı yok" uyarısı verdi. Bir çok kez denedim ama şifremi kabul etmiyordu... Şifrenizi mi unuttunuz bölümünden sitemin kayıtlı olduğu "hacibey( at )live.com" mail adresimi yazdığımda "HATA: Böyle bir kullanıcı yok" uyarısı verdi gene. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra da sitem tamamen kapandı... Şu anda; internet tarayıcısına "www.nazarlik.tr.gg" sitemi yazdığımda "sayfa bulunamıyor" diyor.

Benim sitem uzun zamandır kapalı... Bu konuyu foruma bir çok yazdığımda bazı arkadaşlar " siteniz teknik problemlerden kapanmıştır, forumda teknik problemler var v.s." dediler. Bir çok kez foruma ve forumun e-mail adresine yazdıklarımdan, tam bir cevap alamadım...

Forumdaki teknik problemler giderildiyse, sitemi tekrar açılması mümkün mü... Ayrıca kullanıcı şifremi tekrar e-mailime gönderebilirmisiniz...

Sitem : "www.nazarlik.tr.gg" Crying or Very sad

Sitemin Kayıtlı Olduğu E-Mail Adresim: "hacibey( at )live.com" Crying or Very sad

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

İsterseniz bir de siz deneyin...

Kullanıcı adı'm : nazarlik Crying or Very sad

Şifre'm : xx20pp30 Crying or Very sad

E-Mail'im : hacibey( at )live.com Crying or Very sad
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yazdığım kimbilir kaçıncı oldu. Artık kullanıcı adımı ve şifremi vermek zorunda kaldım... Siz denerseniz neyin, ne olduğunu bilirisiniz.

Not : Mail adresindeki (at) yazan yeri @ değiştirirsiniz. Crying or Very sad
Mesaj04.12.2008, 06:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj04.12.2008, 07:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Daha önce bedava-siteme mail yolladınız mı?
support( at )bedava-sitem.com
Ve kulanıcı bilgilerinizi hiçbir yerde paylaşmayınız.

Ayrıca Aliweb1 mail hakkında yanlış bilgi vermeyiniz.

İyi eğlenceler
Mesaj04.12.2008, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Ne gmaili

aliweb1 yazmış:
Laughing bedava.sitem.supportgmail.com bu adrese bir mail at gerekli bilgiyi alırsın Laughing
Hayır gmail falan yok .Direk bedava-sitem
Mesaj04.12.2008, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba
Daha önce bedava-siteme mail yolladınız mı?
support( at )bedava-sitem.com
Ve kulanıcı bilgilerinizi hiçbir yerde paylaşmayınız.

Ayrıca Aliweb1 mail hakkında yanlış bilgi vermeyiniz.

İyi eğlenceler

Evet... ( support( at )bedava-sitem.com ) bir çok kez mail attım... Galiba mail adresindeki problem daha giderilmemiş.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sitemin kapanmasını fazla kafama takmıyorum artık... Bugün yaz'dan kalma bir hava vardı buralarda. Dışarıya çıktım, arkadaşlarımla falan dertleştim, kahvehaneye gidip pişti, batak, okey, 101 oynadım. (Tabi, oyunların hepsi bende kaldı ama olsun.) Simit aldım, birazını kuşlara falan böldüm... Çiçekler, böcekler işte... Kafama takmıyorum yav... İnceldiği yerden kopsun. Sizde öyle yapın, valla iyi oluyor.
Önceki mesajları göster: