Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2007, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Youtube Video Koyamıyom Yardım ?...

Siteme Youtube Video Koyamıyom Yardım ?
Mesaj18.07.2007, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapman gereken youtube veya diğer video paylaşım siteleri olsun videonun yanındaki embed kodu kopyalayıp kaynak moduna girip sitene eklemek..
Mesaj18.07.2007, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle youtube den istediğin videoya tıkla.videonun yan tarafında Embed diye birşey yazıyor.yanındaki yazıyı KOPYALA.bedava-siteme gir.sayfalarımı değiştire gir.sonra kaydedeceğin yere gir.yapıştırmadan önce üst tarafta Kaynak butonuna bas ve aşağıya YAPIŞTIR.Sayfayı Değiştir butonun bas.HAYIRLI OLSUN.
Mesaj18.07.2007, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu: olmadı

yputubeye girdim aldım yandaki resimi sonra sayfalarımı yönete girdim oradan yeni sayfa actım ve oraya yapıstırdım olmadı neden
Mesaj18.07.2007, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu: kaynak modu nerede

kaynak modu nerede
Mesaj18.07.2007, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım.bak şimdi.videonun url'sini yapıştırmadan önce 30 saniye felan bekle yapıştıracağın yerde üst tarafta bir bölüm olacak.o bölümün sol üst köşesinde Kaynak Butonu var.ona tıkla.sonra aşağıya yapıştır.Sonra alt tarafta kaydetme yerine tıkla.hepsi bu kadar.
Mesaj05.12.2008, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu: video

slm ya siteme embed yapıyorum kaynaga yapıstırıyorum olmuyor neden youtube kapalı dıye mi
Mesaj05.12.2008, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Evet

Evet youtube kapalı oyüzden açılmaz.Bence google videoyu kullanın.
Mesaj06.12.2008, 06:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

youtube açılıncaya kadar bekleyeceksin. O zamana kadar izlesene, pikniktube, metacafe vs. gibi video paylaşım sitelerinden faydalan Wink

Önceki mesajları göster: