Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2007, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu: yaptığım sayfa her biligsayarda farklı görülüyor?

merhaba Millet
çıldıracağım ewet ben profesyonel değilim fakat okuduğumu da anlayabilen biriyim ya burada bir numara var yada bende ?
değişiklik yapıyorum !
kendi bilgisayarımda açılan sayfa ilk günkü yaptığım haliyle duruyor.
arkadaşımın veya bir başka bilgisayarda zaman zaman farklı görülüyor bu ne iştir birisi bana ciddi ciddi cevap versin, yoksa buralar da oyalanmayıp bırakıp gideceğim.
Mesaj28.07.2007, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne gibi farklılıklar oluyo Question
Mesaj29.07.2007, 05:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya o internet explorerden kaynaklanıyo sen değişiklik yaptıktan sonra bak sayfaya değişmemişse sayfayı yenile ok

eğer değişmezse modlara filan danış
Mesaj29.07.2007, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

1) her browser farkli gösterir (internet explorer 5,6,7 bil earalarinda farklilik gösterir, bunun disinda daha cok kullanilan firefox var, safari var bir cok baska browser var) sorun burdan kaynaklanabilir.

2) Ayrica bilgisayarda bir dosya var, bu dosyanin icine internet sitelerinin belirli resim gibi elemanlari kaydedilir sen gezdikce (böylece cok girdigin bir sitedeki kocaman bir resim mesela her seferinde yeniden acilmasin zaman almasin mantigi ile) bu bazen ama iste site guncellendiginde sorun cikarabilir cunku bilgisayar hala eski icerigi gösterebilir. Bunu degistirmek icin sitendeyken istedigin sayfa da F5 e basmalisin (refresh)... Bir dene bakalim sorun cözülecektir (baska bir sebebi olamaz cunku, siten sitendir, son verziyonu herkese online dir)
Mesaj29.07.2007, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazen ben site gelistirimi yaparken, F5 bile yardim etmiyor, (bu tabi benim site gelistirme editörümdeki bir sorun), o dosyanin icerigini silmem gerekiyor her seferinde, o zaman iyi oluyor). O dosyanin icerigini : Internet Explorer ->Tools/Extras ->Internet Options -> BROWSER GECMISI -> HEpsini sil -> GECICI DOSYA ICERIGINI SIL (veya bezeri bir isimle, benim windows türkce degil, ama böyle birseyler olamsi lazim)
seklinde silebilirsin.
Mesaj05.08.2007, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu: yaptığım sayfaları bir gün ara ile farklı görmeye alıştım .

merhaba
arkadaşlar yaptığım sayfaları bir gün ara ile farklı görmeye alıştım .
sanırım Selin hanımın dediği gibi oluyor.
neyse sağolun, hepiniz dert edindiniz.
tşk.ler
Mesaj19.08.2007, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

intenetin metin boyutundan da kaynaklanıyor senin sorunun buysa eğer hangi büyüklükte yaparsan sayfayı o büyüklükte gir bakk
Mesaj20.08.2007, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu: aynı sorun bendede var

başka bilgisayardan bakıyorum normal tamam ama herzamankı işyerimdeki bilgisayarda sorun oluyor özellikte sağ kutuları harika yapmıştım kaçıncıya deiştiriyorum sıkııcı oluyor ya... Confused
Mesaj21.08.2007, 00:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş senın sorununun cevabı şu html kodlarını yazarken bır kaç şeyı ya eksık yada fazla yazmışsın bazı işlemcıler de bunu okuyo bazılarıda okumuyo mesela siyah arka planın uzerıne bişey yazarsın bunu senın bılgısayar gosterır fakat dıger bılgısayar eger kodda gereksız kelımeler warsa bunu farklı gosterır sana tavsıyem tum html kodlarını tekrar gozden geçır 2 yol. belkı sıtedekı butun html kodları dogrudur fakat bı tanesınde kuçuk de olsa bı vırus vardır bunu senıın bılgısayar gormezden gelır fakat arkadaşının bılgısayar gorur ve bunu da anlamak ıçın guvenlı olmayan dıye bı buton gelır oyle bışey varsa sen yıne tum html kodlarını gozden geçır
Mesaj28.08.2007, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: ... www.sanalcity.tr.gg ...

Ekranın boyutundan kaynaklanan bişey olabilir.

Mesela benım ekran 17"
Arkadasın 19" kendi pc mde baktıımda normal orda bakıımda daa farklı gozukuor belkide ondandır.

www.sanalcity.tr.gg Arrow
Mesaj11.09.2007, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

OPERA KULLANIYOSAN GEZDİĞİN SAYFAYI KAYIT EDİYO SİTENİN NERESİNİ YENİLEDİYSEN ESKİSİ GİBİ GÖRÜNÜYO OPERA DA

TÜM İNTERNET GEÇMİŞİNİ DOSYALARINI TARAYICILARINDAN SİLERSEN OLMAZ EĞER SORUN TARAYICILARDAYSA TABİ

TR.GG DESTEK FORUMUMUZ http://ner10.net/tr-gg-destek-ve-paylasimlar-f-185.html
Önceki mesajları göster: