Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.12.2008, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu: google damı sorun var

arkadaslar google webmaster araclarından meta tag etıketı ıle sıtemı dogrulayamıyorum bır turlu. forumda yazanları harfiyen yerine getirdim.
garip olanda daha önce yapmıştım.
Mesaj06.12.2008, 00:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.12.2008, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

denedım olmuyor bır turlu. baska boyle sorun yasayan varmı
Mesaj06.12.2008, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu: ssss

Hayır Yasamıyorm Ben

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj06.12.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Birde buradaki gibi deneyin http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=66322

Siz meta Tag şeklinde denediğinizi ve yapamadığınızı yazmışsınız. Ben Şahsen HTML olarak doğrulamayı kullanıyorum. Meta Tag'dan avantajı ise CSS tasarım dışında bir tasarım kullanan arkadaşların zaman zaman Site Doğrulamaları iptal olmuyor.
Mesaj06.12.2008, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Henuz Bend e O Sorunu Y asamıyorum
Ama Hıc Bellı Olmaz Wink

Mesaj06.12.2008, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Merhaba,

Birde buradaki gibi deneyin http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=66322

Siz meta Tag şeklinde denediğinizi ve yapamadığınızı yazmışsınız. Ben Şahsen HTML olarak doğrulamayı kullanıyorum. Meta Tag'dan avantajı ise CSS tasarım dışında bir tasarım kullanan arkadaşların zaman zaman Site Doğrulamaları iptal olmuyor.

verdıgınız lınkı ınceledım. zaten google html dosyası verıyor. sonuna "l" harfi ekliyorum yıneolmuyor. cıldıracagım valla
Mesaj06.12.2008, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Siteme giriş yapın
Sayfalarımı Değiştir
Yeni Sayfa ekle
Sayfa Adı kısmına Google'nin verdiği Html Dosya ismi
Örnek: google9d427dbc8fb4225c

Siz bunu google9d427dbc8fb4225cl yapacaksınız ve Kaydet diyeceksiniz. Sonra Google Sayfasında "Denetle" yapıp doğrulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu oluşturduğunuz sayfayı Saklı sayfa yaparak Bir daha Google Site Doğrulama ile Uğraşmak zorunda kalmazsınız.
Mesaj06.12.2008, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Şu Ana
Kadar Böyle Bir Sorunla
Karşılaşmadım ...Smile

Mesaj06.12.2008, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

dediğinizi yaptım. oldu tesekkur ederım. ama actıgım kategorıyı nasıl saklı yapacagım Smile
Mesaj06.12.2008, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim.

Saklı sayfalar ekstrasını aktif et / Menüde gözükmesini istemediğin sayfaya gel. "Sadece login yapmış kullanıcılara göster" de / Kaydet.