Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2008, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Profile site ekleme ?

Arkadaslar 2 Tane sitem var ve Bırısı ask-nett biriside twenport Sımdı ask-nett ile giriş yapıorum ama neden twenport olarak cıkıyor yazdıgım zaman ? forumda yazıyorum ama twenport olarak cıkıyor server sorunu olabılır belkıde ama 2 kere gırıs yaptım gene olmadı.

En son twenport tarafından 06.12.2008 16:53:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.12.2008, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Çıkış yaptığınızdan emin olmalısınız.
Çıkş'a tıklayınca çıkmıyorsa.çerezlerinizi kontrol etmelisiniz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25627

İyi eğlenceler..
Mesaj06.12.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

çıkısımı yapıyorum.30 sanıye sonra tekrar gırış paneline yönlendırıyor.Gözatma geçmişini siliyorum tekrar gırıs ask-nett ile yapıyorum foruma yazıyorum twenport ile gözüküyor.
Mesaj06.12.2008, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Üstte verdiğim linki iyi incelemenizi ve uygulamanızı tavsiye ederim.
Ayrıca diğer kullanıcı adıyla farklı bir browser ile giriş yapmayı da deneyebilirsiniz..

İyi eğlenceler..
Mesaj06.12.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaptım İe Kullanıyorsanız demıs sırası ıle yaptım gene aynı
Mesaj06.12.2008, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

selam ilk olarak
sen sifremi hatirla demisindir kesin cikis yapamiyorsan cookie´leri silmen gerekir birde farketim ki sen

Arrow ayarlardan

Arrow Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!) secmisin

Arrow ve ayarlardan söyle yazan yere >>>> ana kullanici adin foruma baska bir isim altinda paylasim yapmak istiyorsan önemli sen diger siteni eklemisin bunu kaldirirsan düzele bilir bende de hata yapiyordu birgun sonra anasayfamdaki hersey silinmisdi yani bazilari cok nadir olsa da hata verebiliyor

iyi eglenceler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: