Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.12.2008, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu: İşte 5 milyon sene sonra insan

İnsanoğlu 5 milyon sene sonra neye benzeyecek diye merak edenler dikkat.

İnsanoğlunun evriminin sona erdiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Zira bilimadamlarının çalışmaları gösteriyor ki milyonlarca yıl sonrasının insanoğlu ile günümüzün insanı arasında pek bir benzerlik kalmayacak. İnsanın evrimini simuslasyon tekniğiyle resmeden bilimadamlarının 5 milyon yıl sonraki insan formuna yönelik elde ettiği görüntü bugün bizlerin resmettiği 'uzaylı'lardan farksız.

İşte bilimadamlarına göre insanoğlu'nun 5 milyon yıl sonraki hali:

Mesaj07.12.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi Süper Paylasım Yapıyorsun Bende Arastırma Yapıyorum Ama Senınkı Kadar Bulumıuyorum

EMEĞİNE SAĞLIKK Wink
Mesaj07.12.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
Abi Süper Paylasım Yapıyorsun Bende Arastırma Yapıyorum Ama Senınkı Kadar Bulumıuyorum

EMEĞİNE SAĞLIKK Wink

Bende forumun acemisiyken öyleydim ama istersen ve azimle severek paylaşım yaparsan sonuçlarını mutlaka alırsın Wink
Mesaj07.12.2008, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürlerr Wink
Mesaj07.12.2008, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
Teşekkürlerr Wink

Wink
Mesaj07.12.2008, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

S.A BIRAKIN BU ŞAÇMALI NE İNSAN EVRİMEMİ UĞRAYACAK BİRAS AKILLI OLUN EĞER EVRİME UĞRAYACAKSA BİZDE ÖNCE DE EVRİMLEŞMİŞ İNSAN OLMALI

DÜNYADA 100 MİLYON İNCELENEBİLEN FOSİL VAR BİR TANESİ BİLE EVRİMLE GERÇEKLEŞMEMİŞ EN ESKİSİ 500 MİLYON YIL ÖNCE Kİ

BU KADAR KANIT VARKEN İNSANLARIN BÖYLE ŞEYLERİ İLGİLENMESİ AKIL MANTIK DIŞI BİR DAVRANIŞTIR

Selametle

Mesaj07.12.2008, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mantıksal yaklaşımlar değil bilimsel yaklaşımlar önemli.Sen mantıksal olarak delilsişz araştırmasız konuşuyorsun ayrıca sen kafanı bu kadar takma 5 milyon sene yaşamıyor olacaksın bırakda onu 5 milyon sene sonra kıyamet kopmassa yaşayacak olanlar düşünsün Wink
Mesaj07.12.2008, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz
Mesaj07.12.2008, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 milyon yıl sonra Unihuman (Homo Sapiens Sapienter): Evrimin sonucunda farklı ırklara ait özellikler karışarak küresel ölçekte genetik bir karışım oluşturacak. Sosyal yapı, insanlar arasındaki harmoniyi koruyacak biçimde yapılanacak. Ancak bu önemli bir potansiyel tehlike de taşıyor. İnsanların 'tek kültürlü' yapısı evrimi durdurup gelişmeyi engelleyerek, sonraki nesillerin çöküşüne neden olabilir.

2 milyon yıl sonra Survavalistian (postapocalypticus): Nükleer savaş ya da Dünya'ya bir göktaşının çarpması gibi küresel bir felaket evrimi yeniden tetikleyebilir. Yeni ortama adapte olabilmek için insanlar gece görüşü ya da radyasyona dirençli deri gibi yeni fiziksel özellikler geliştirebilirler

4 milyon yıl sonra Cyborg (humo roboticus): İnsan bedenine robotik katkı rutin haline gelecek. Her ne kadar robotik gelişme, nesillere aktarılan bir özellik olmasa da, insanoğlu hastalık ve dış etkenlere karşı daha savunmasız kalacağından, robotik gelişmeler zorunluluk haline gelecek. Sonuç: robot ile insanın ikili yaşamı. Buradaki potansiyel güçlük de insanoğlu ile rekabete girebilecek yapay zekaların ortaya çıkması olacak.

buyrun bunlarda gerisi sevgikodes Wink
Mesaj07.12.2008, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

qzel paylasmlar ellerinize saglk .. Wink
Mesaj07.12.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
Mantıksal yaklaşımlar değil bilimsel yaklaşımlar önemli.Sen mantıksal olarak delilsişz araştırmasız konuşuyorsun ayrıca sen kafanı bu kadar takma 5 milyon sene yaşamıyor olacaksın bırakda onu 5 milyon sene sonra kıyamet kopmassa yaşayacak olanlar düşünsün Wink

arkadaşım dikkatini çekerim bende bilimsel konuşuyorum sana evrim diye bişi olmadığına dair binlerce metaryel kaynak dökümen gösterririm

Mesaj07.12.2008, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tesekkurler..!!
Mesaj07.12.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım Wink
Mesaj07.12.2008, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İşte 5 milyon sene sonra insan

sanal-reklam yazmış:
'uzaylı'lardan farksız.

Güzel bir araştırma ama bu bilim adamları daha önce uzaylıları görmüşmü kü "insanın uzaylılardan" farkı yok diyor. Question
Mesaj07.12.2008, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencshop yazmış:
sanal-reklam yazmış:

arkadaşım dikkatini çekerim bende bilimsel konuşuyorum sana evrim diye bişi olmadığına dair binlerce metaryel kaynak dökümen gösterririm

yapacam demekle değil yaptım demekle başarılı olunur Wink