Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2007, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu: YARDIM YETKİLİLER MODLAR BURAYA

Arkdaşlar bazı sitelerde görüyorum mesela siteni için html kodları yazıolar sonra mouse kodları yazıolar altına kodu koyarken bi pencere açılıyo bu nasıl oluyo YARDIM LÜTFEN
Mesaj06.08.2007, 04:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

neyin altina kodu koyarken pencere aciliyor`?
Mesaj06.08.2007, 06:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodu koyarken deil mesela menüde html kodları yazıo tıklayınca mesela alt sayfa olarak mouse arkaplan kodları vs. yazıo ben şimdi gitdim birine mesela mouse kodlarına girdim 1. kod yazıyo mouse şekli var altında html kodu var ama html kodu nolmal sitelerdeki gibi orda bi sayfa var gibi kaydırma cubukları var
Mesaj06.08.2007, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım edin yaw nie kimse bişi yazmıo
Mesaj06.08.2007, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu: mrhb

arkdaşım öncelikle senin demek istedin şu tabi dogru anlamışsam sen diyosun ki ben html kodlarına tıklıyorum altında bir kaçtane daha link var kimisi mause kodu gibi diyosun arkdaşım o şöle oluyo:

sen ilk önce bir html kodları sayfası aç tamam bu birinci aşama
sonra normal sayfaları aç (yani maus ise maus içinyeni sayfa arka plan ise arka plan için tamam ) kodları yapıştır
en son olarakta değiştire basamadan önce en üstte anasayfaya mı koyulsun menüsü var orayı aç o sayfayı eger sen html kodlarının alt sayfası yapmak istiyosan html sayfasının alt sayfası yapı tıkla bu kadar basit ok.

eger yapamazsan burdayım

www.serkan-1986.tr.gg
Önceki mesajları göster: