Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.12.2008, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu: destekleyenler lütfen(süper)

arkadaslar bedava sitem için senaryo yazalım mesala cunobag en güzel paylasımlarından birini yapmaya kalkmıstı hava birden karardı ve elektrikler gitti cunobag üzüldü ama iyiki paylasımı baska bir yere kaydetmisti. Wink
sizde bu baslık altında yazabilirsiniz.
Mesaj08.12.2008, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

birgün evden gelmiştim.İlk işim B-S başına geçmek olacaktı.Aklımda süper bir fikir vardı,paylaşım yapacağım.Ama birden ne olduğsa 6.4 şiddetinde bir deprem oldu.(Allah korusun!)Bina başıma çökecekti!Allah'tan paylaşımımu Cevap Gönder'e yazıp bitirmiştim.Allah'tan paylaşımımı gönderip öyle saklanmıştım.Allah'tan paylaşımımı yazmışım.Çünkü bir baktım ki; depremin yaptığı sarsıntı sona erdiğinde,bir bakmışım ki yapacağım paylaşımı unutmuşum.

Nasıl senaryo ama?Daha demin önce yazdım. Mr. Green

Telif Hakkı bana aittir. Very Happy

Mesaj08.12.2008, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
birgün evden gelmiştim.İlk işim B-S başına geçmek olacaktı.Aklımda süper bir fikir vardı,paylaşım yapacağım.Ama birden ne olduğsa 6.4 şiddetinde bir deprem oldu.(Allah korusun!)Bina başıma çökecekti!Allah'tan paylaşımımu Cevap Gönder'e yazıp bitirmiştim.Allah'tan paylaşımımı gönderip öyle saklanmıştım.Allah'tan paylaşımımı yazmışım.Çünkü bir baktım ki; depremin yaptığı sarsıntı sona erdiğinde,bir bakmışım ki yapacağım paylaşımı unutmuşum.

Nasıl senaryo ama?Daha demin önce yazdım. Mr. Green

Telif Hakkı bana aittir. Very Happy

Kusura bakmayın!Daha demin önce fark ettim.Senaryo Birgün evden gelmişim diye başlıyor.O aslında "BİRGÜN OKULDAN GELMİŞİM" olacaktı.Yanlış yazmışım özür dilerim... Mr. Green
Mesaj08.12.2008, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj08.12.2008, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senaryoda çok fazla Yazım Kuralı hatası bulduğum için düzeltme gereği duydum...

BİR GÜN Kİ OLAY...

Dün okuldan gelmiştim.İlk işim B-S başına geçmek olacaktı.Aklımda süper bir paylaşım fikri vardı.Fakat birden 6.4 şiddetinde bir deprem oldu.(Allah korusun!)Bina başıma çökecekti sanki!Allah'tan paylaşımımı Cevap Gönder'e yazıp bitirmiştim ve ondan sonra saklanmıştım.Bir baktım ki; depremin yaptığı sarsıntı sona erdiğinde,yapacağım paylaşımı unutmuşum.İşte dikkatli ve hızlı yapılan işin yararı...

Senaryoyu baştan sonuna kadar düzenlemiş ve bütün Yazım hatalarını ve Anlam bozukluklarına sebep açan kelimeleri silmiş bulunuyorum...

BİLGİNİZE SUNARIM...

Mesaj08.12.2008, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

o gün sitemdeki online ziyaretçi sayısı 150 olmuştu(asla olmadı toplam ziyaretçi geçio ama anlık asl olmadıVery Happy) bilgisayarın başından kalkamıodum fakat sonraki günkü sınava çalışmam gerekti yine de çalışmadım her amatör b-s kullanıcısına nasip olmaz diye o gün yazılı kağıdını da boş verdim çünkü hep o ziyaretçi sayımı düşünüodum:Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy:
Mesaj08.12.2008, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz
Mesaj08.12.2008, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

aleviyiz-biz yazmış:
o gün sitemdeki online ziyaretçi sayısı 150 olmuştu(asla olmadı toplam ziyaretçi geçio ama anlık asl olmadıVery Happy) bilgisayarın başından kalkamıodum fakat sonraki günkü sınava çalışmam gerekti yine de çalışmadım her amatör b-s kullanıcısına nasip olmaz diye o gün yazılı kağıdını da boş verdim çünkü hep o ziyaretçi sayımı düşünüodum:Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy:
çok güzel

bu gerçekten başıma geldi Very Happy

şimdi sitemle çok şey yapıyordum o aralar günde 7 saat b.s deydim Very Happy (gerçek) son bi baktım şifre istedi 10 dk sonra tasarım 0 ve adamın sitesine yönleniyordu bu siteydi sonra nabtım ne ettim şifreyi aldım bunu yapan arkadaşa öm attım sen benden bişi alamassın die Very Happy 1 saat sonra site gene gitti Very Happy ... sonra gene aldın gene gitti ... en son bi daha aldım önlemimide almıştım ve bi daa bişi yapamadı Very Happy bu sitenin böyle bir anısı var Sad inşallah bi daha kimsenin başına gelmez bu olay Smile