Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.12.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Kurtlar Vadisi Bitti mi? / Bekir Hazar'ın Kaleminden

Magazin dünyasının en önemli yazarlarından olan yenişafak gazetesi yazarı bekir hazar'ın kurtlar vadisi ile yaptığı araştırma ve yorumlarını netten okudum gerçekten süper bir araştırma sonucu harika bir yorum yapmış işte o yazı;

Özellikle de Kurtlar Vadisi Pusu Hayranları için yayınlıyorum.Lütfen tam okuyunuz.

İşte o yazı ;

Kurtlar Vadisi kaldırıldı mı? Başka kanala mı geçiyor? Aynı yapım şirketinin çektiği Eşraf Saati de bitti mi? Bu iddialar ve dedikodular ayyuka çıktı son günlerde. Pana Film de bir açıklama yaptı. Ekonomik sorunlar olduğu belirtilen açıklamada “Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşref Saati'nin hangi kanalda yayınlanacağı sorunlar çözüldükten sonra belli olacaktır.” dendi...

Kafa karıştırıcı bir açıklamaydı bu. En doğrusu Show yöneticilerinden gelecek bilgiydi. Sordum “Kurtlar Vadisi bitti mi” diye. Yapılan açıklama şu;

“Hayır dizi kaldırıldı diye bir olay yok. İddialar asılsız. Bayramdan sonra yapımcı firma ile ödemeler ve fiyat konusunu oturup konuşacağız. Mutabakata varıldığında aynen yola devam edeceğiz.”

Yani hem kanal hem de yapımcı firma “Bitti” demiyor. Malum tv sektöründe reklam gelirlerinin düşmesi, piyasalardaki kriz havası parasal anlamda sıkıntılara yol açtı. Bu da tv yöneticilerini, yapımcılarla başlamış diziler ve programlar üzerinde yeniden görüşmeye itti. Anlaşılan o ki, Show tv yönetimi ile Pana Film bayram sonrası masaya oturacak. Taraflar ekonomik sorunları masaya yatırıp uzlaşırlarsa mesele kapanacak.

Mesaj08.12.2008, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önemli bir yazar saygı duyduğum ve beğendiğim yazarlardan biri açıkzası.Araştırmaları ve show tv yöneticileri ile bu konuda görüşmeyi başaran nadir bir yazar yeni şafak gaxzetesinin başarılı kadrosundan umarım araştırmaları sonucu vardiğı netice ile dizimiz çok yakında yeniden başlar.
Mesaj08.12.2008, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar kurtlar vadisi pusu hakinda hergun yeni birseyler atiliyor ortaya ama inanmayin

kurtlar vadisi pusu kendi isteyile showtv den ayrilmisdir bunun sebebleri paralarini almadiklari icin dir

kurtlar vadisi pusu yilbasi dan sonra yine izliyebilec ama baska bir kanalda hangi kanal olur bilemiyorum ya sky tuk olur yada kanald bilemiyorum
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj08.12.2008, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
arkadaslar kurtlar vadisi pusu hakinda hergun yeni birseyler atiliyor ortaya ama inanmayin

kurtlar vadisi pusu kendi isteyile showtv den ayrilmisdir bunun sebebleri paralarini almadiklari icin dir

kurtlar vadisi pusu yilbasi dan sonra yine izliyebilec ama baska bir kanalda hangi kanal olur bilemiyorum ya sky tuk olur yada kanald bilemiyorum

ya kardeşim bak lütfen diyorum kurtlarvadisi.com adresine gir oku resmi açıklamayı anla ya sende var ya kim geri show ile analşma sağlayabilirler.
Mesaj08.12.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyuk İhtimal Atv de yayınlanacak..!!
Mesaj08.12.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biemiyorum diyorsun ya kanal d dişyorsun ya da sky türk Mr. Green sky türk zaten show un Wink ayrıca yapılan tek teklif de atv den kanal d den teklif YOK
Mesaj08.12.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
ua1905ua yazmış:

ya kardeşim bak lütfen diyorum kurtlarvadisi.com adresine gir oku resmi açıklamayı anla ya sende var ya kim geri show ile analşma sağlayabilirler.

okudum kardesim kurtlarvadisi.com pana duyurusunu ama inan bana showtv de devam etmez
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj08.12.2008, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak görürsün daha haftalar önce her zaman tekliflerden ilk değerlendireceğimiz show tvdr.Çünkü onlarla aramızda özel bir bağ vardır açıklamadı geldi pana film ve yapımcılardan. Wink Eğer show parayı öderse sorun kalmaz show da devem eder ki show da böyle bir diziyi kaçırmamak için mutlaka geçmiş paralarını ödeyip gelkecekte ki bölümşle için de öyle olacaktır.
Mesaj08.12.2008, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
Bak görürsün daha haftalar önce her zaman tekliflerden ilk değerlendireceğimiz show tvdr.Çünkü onlarla aramızda özel bir bağ vardır açıklamadı geldi pana film ve yapımcılardan. Wink Eğer show parayı öderse sorun kalmaz show da devem eder ki show da böyle bir diziyi kaçırmamak için mutlaka geçmiş paralarını ödeyip gelkecekte ki bölümşle için de öyle olacaktır.

tamam kolayi var gel seninle idaa ya girelim ben diyorum showtv de devam etmez etmeze sen bana bir güzel tasarim hazirliyacan ama alinti olmiyacak eyer showtv de devam ederse de ben sana bir tasarim hazirliyacam ayni sekilde alinti olmiyacak Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ne dersin
Mesaj08.12.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya atv de yayınlanmadın kanal d de daha hoş olur Razz
Mesaj09.12.2008, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım uzun iş okullarda tyazılıların yoğunlaştığı zamana dek geliyor en iyisi sitelerde 1 hafta banner iddaasıu 1 hafta banner yayınlayacağız ana sayfalarda ben show da yayınlanacak diyorum sen de başka kanalda okey mi?