Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2008, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Türkler sonunda Microsoft'u da hackledi !

Microsoft'a ait web sitesi, bir grup Türk hacker tarafından ele geçirildi ve girişi değiştirildi.

Daha önce 2004 ve 2007 yıllarında saldırıya uğrayarak adından söz ettiren Microsoft ağına ait web sitelerine son olarak Microsoft İrlanda web sitesi eklendi. Kendilerine "Terrorist Crew" adını veren hacker grubu, sitenin ana sayfasını değiştirerek Microsoft İrlanda sitesinin ele geçirildiğini belirttikten sonra takımlarına dahil olan tüm üyelerin takma adlarını yazdılar.

İlginç olan ise tamamı İngilizce olarak hazırlanan "hack" sayfasının sonundaki mesajdı: Bayramınız Mübarek Olsun!
Mesaj10.12.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay Be Yakında Bunlar Bedava Sıteme Gelırse Sasmam..!! Crying or Very sad
Mesaj10.12.2008, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
vay Be Yakında Bunlar Bedava Sıteme Gelırse Sasmam..!! Crying or Very sad

Hiç bir şey olmaz merak etme bs de tedbirler bitmez Wink
Mesaj10.12.2008, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yınede Bellı olmaz Bılıyorum
Bedava Sıtem Cok Tedbırlı ve Guvenılır Bır Sırkettır..!! Wink

Mesaj10.12.2008, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=70920 aynı başlık sizden daha önce acıldı incelemeden başlık acmayınız
Mesaj10.12.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

hacklenen siteyi verebilirmöisiniz merak ettim Very Happy ayrıca o siteyi hackleyen bs yide çok rahat hackler Wink
Mesaj10.12.2008, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Istersen O KADAR Emın Olma...!!
Mesaj10.12.2008, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sence Microsoft unmu güvenliği fazla bs ninmi?
Mesaj10.12.2008, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

B-S Hacklemek Yürek İster Razz
Mesaj10.12.2008, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum..!!
Mesaj10.12.2008, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar herhangi bir siteyi Hacklemek o kadarda kolay değildir.Bir açık yakalamaları lazımdır.Ama siz diyorsunuz B-S'de hacklenebilir diye.Benim bildiğim kadarı ile bu sistem açıklarını kapatmak için bile Bedava-Sitem'de çalışan kişiler var.Yani bu siteyi hacklemek biraz zor gibi!

NOT: Arrow Bu duyumlarımı forumda bir arkadaştan duyup öyle yazmış bulunuyorum... Exclamation

Mesaj10.12.2008, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu: türkler

türkler böledir süpersinizz
Mesaj10.12.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısınız mantıklı cvplar var ama unutmamak gerekir ki hayatta hiç bir şey garanti değildir.
Mesaj10.12.2008, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

micrasoftun sitesi açıldıgına göre tartışma bitti sanırım
Mesaj10.12.2008, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

settingsteam yazmış:
micrasoftun sitesi açıldıgına göre tartışma bitti sanırım

hayır şunu anlamıyorum tartışma yaratacak bir mesaj yazılmadı bu konuya nereden uyduruyorsun anlamadım şahesen ben ayrıca konunun bitmesi ilr sitenin açılması arasında bir bağ YOK bu türk hackerleri üzerine yapılan mesajları içerin bir konu microsoft sadece konunun açılmasın daki konunun bağlantısı sadece lütfen mesaj yazarken TÜM mesajları ANLAYARAK ve DİKKATLİ okuyunuz Wink