Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2007, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu: özelllikle adminlerin dikkatıne tabi sizde buyrun arkdaşlar

ewet arkadaşlar tr.gg sitesinin verdiği linle artık herkesin bir web sitesi olmaya başladı admınler saolsun ama farkındaysanız her gun kaçtane site acılıyo ama içinde farklı bir seyler yok herkesinki genlede aynı seyler saha değişik seyler arıyoruz sitemize herkes genelde bir kez giriyo sonmra bakıyo mesaj olarak siten çok guselmiş bunlar adama yetmiyor kimsi ziyeretci artsın diye en iyi site hnagisi? başlık altında anket yaPIyor bırakın bunları arkadaşar daha çok değişik seyler bulun dogruyu solemek gerekırse ben sıkıldım ve eminimki bir çok kişi sıkıldı ve siteyi ortada bıraktı ama ben bırakmayacam bir çok site actım en guzeli bu içlerinde neyse ben daha fazla yormayayım iyi akşmalar yazdıklarıma katılan varsa mesaj yazzın oturup konusalım nasıl değişkleilk yapılabilir diye özellikle adminlere duyurulur bi çagre bulsunlar bu işe artık
Mesaj05.08.2007, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakın arkadaşalr sakın bnei yalnış anlamayın sitemizi kotuluyor falan diye alakası bedava sitem çok gusel hoş bir paylasın site yapanların içlerinden baziları gercekten çok gusel sitelerine özen göstermişler yapmişlar bu harıka bir sey ama çogu sizce aynı değilmi benim sikayetim bu artık farklı bir seyler yapın insanlara ornek olacak değişikllikler sunulsun istiyorum aman neyse ben yine sacmalmaya başladın sallayın gitsin
Mesaj06.08.2007, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hazır kodları daha az kullanıp daha kendimize özgü daha özerk daha güzel şeyler ortaya çıkarabiliriz diye düşünüyorum sitelerin çogu birbiriyle aynı hazır kodlardan ibaret içerik az olsun ama size özel olsun ben çok daha keyif alıyorum inelerken benimde fikrim böyle
Mesaj06.08.2007, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

rapvhiphop kayılıyorum sana arkadaşım hit kazanmak için başka neler yapabilirizki bende bilmiyorum valla

Mesaj06.08.2007, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne bileyim daha ayrı seyler anket yarine başka bişe olabilir avrasya iletşimin de dedeği gibi kendimize oz gu tasarımlar yapabilirsek daha iyi olmazmı sence???????????????
Mesaj06.08.2007, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısın kardeşim bende seninle aynı fikirdeyim ama bu konuda bilgi birikimim az olduğu için yaratıcı da olamıyorum mesela kendimiz birşeyre kod yapamazmıyız bu şekilde değişik figürler ortaya çıkartabiliriz bunun yanı sıra diğer siteler gibi çok kullanılan bir site olmak için tüm eksiklerimizi kapatmamız gerekir bedeva sitem çok güzel bir sunum böyle imkanı sağladıklarından dolayı teşekkür ediyorum fakat bir çok imkan kısıtlı en iyi örneği sol tarafı kullanamıyoruz yada sağ tarafı ben sol taraf boş kalmasın diye siteme yeni sayfalar açarak doldurdum ne biliyim ben bu sadece bir örnekti ama haklısınız bir şeyler yapmalıyız eğer adminlerin elindeyse tüm imkanları sağlasınlar bu bedava sitem içinde yaarlı olur ben teşekkür ettim
http://yokyok6161.tr.gg
Mesaj06.08.2007, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet haklısınız
Mesaj06.08.2007, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama arkadşlar haklısınız demkle elimize bir sey gecmiyor bir seyler yapmak bu işe bi çözüm bulmak lazın bedava sitemi dunnyanın en çok kullanılar siteleri en gusel siteleri arasına sokmamız lazım dimi hakkını vermek zorundayız
Mesaj06.08.2007, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim tamamda bu bir iki kişiyle olacak iş değil herekisin bir şeyler yapması gerekir burada adminlerede çok iş düşüyor bize yardımcı olmaları gerek hatta bir bölümde buna ayırsınlar
Mesaj06.08.2007, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ölede adminlerde hazır kodlar kullanıyor Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj06.08.2007, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ii konuşmuşsun da hep konuları buraya açıyosunuz bu konuda sitenimi tanıtıyon ? burası neresi senin dediğin ne ?

Mesaj06.08.2007, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki nereye koymamı bekliyorsun bu sayfadan başka sayfaya dogru giren varmı acaba? amaç site tanıtımı falan değil arkadaşim amac sadece yeni bir seyler uretmek yani r gg nin yukselmesini saglamka herkesin dedeği adminler re dusuyor buyuk bi pay ama bizde durmayalım yapalım bir seyler msla çok ilgin olsun hiç kimse kullnmı olmasış olmasın msn
Mesaj06.08.2007, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

alın bende istedeğiniz kadar değişik msn adresi alın kodu

hangi turli alabileceğinizi gormk içinbu linke tıklatın

http://rapvhiphop.tr.gg/de%26%23287%3Bi%26%23351%3Bik-msn-adresi-alma.htm

iletişim sametoztrk( at )admin.gen.tr
Mesaj06.08.2007, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

EWt gusel seyler ama ben yokyok arkadasımın bi dedigine katılmıyorum.Sol tarafı kullanmak için illede coq sayfa acmana gerek yoq mesela benm sayfa sayım diger sitelerinkine gore coq az ama sol tarafta bos sayılmaz.Arkadaslar ben farklı olarak birşey yaptım."Niçin dünya TSK' dan korkuyor??" diye bir sayfa actım.Ve isterseniz girin tartısalım oradakilerin ne kadar dogru oldugunuu hem sitede farklı bişeyler olmus olur hemde konu geregi ulkemız ile ilgili bilmediklerimizi ogrenmıs oluruz.Lutfen bir bakın
Sitem >>> www.hamachicehennemi.tr.gg <<<

Konu baslıgının linki
http://hamachicehennem.tr.gg/Ni%E7in-d.ue.nya-TSK%5C-h--dan-korkuyor--f--f-.htm
Mesaj07.08.2007, 04:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş haklı walla byaa bir kişinin sitesini gezdim biri binlerce resimle anlatmaya çalışmış bişi anlamadım diğeri 2 resimde sitenin tamamını anlatmış

ayrıca kullandığınız rasgele script türleri sürekli errorsafe ye neden oluyor
Önceki mesajları göster: