Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2008, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: link gözükmüyor lfn yrdm

[/u][/b]arkadaşlar sitemde herangi bir sayfada yazıya köprü ekliyorumama link in rengi siyah oluyor tema rengimde siyah oldugu için link gözükmüyor linkin rengini nasıl degiştirebilirim not:lin halindeyken rengini deiştirmeyi denedim olmuyor
Mesaj10.12.2008, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: link gözükmüyor lfn yrdm

eriklibabaradyo yazmış:
[/u][/b]arkadaşlar sitemde herangi bir sayfada yazıya köprü ekliyorumama link in rengi siyah oluyor tema rengimde siyah oldugu için link gözükmüyor linkin rengini nasıl degiştirebilirim not:lin halindeyken rengini deiştirmeyi denedim olmuyor

Bakın bunun bir kaç yolu var ama ben size kendi yöntemimi yazacağım mesela diyelimki oyunlar yazdınız buna link vereceksiniz yazıyı gölgelendirmeden önce yazının boyutunu,rengini,kalınlığını,yazı karakterini hepsini ayarlayın sonra oyunlar yazın ve link verin ozaman renk önceden ayarladığınız renk nese o kalacaktır link verdikten sonra bir işlem yaparsanız linkiniz tekrar siyah olabilir kolay gelsin Wink
Mesaj10.12.2008, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazıya köprü ekledikten sonra linklin üstünü mausenin ile üstünü çiz sonra rengini şeç

başarılar Wink
Mesaj10.12.2008, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Köprü Yaptıktan Sonra Mavi OLur onun için yeniden renk seçin. Wink
Mesaj10.12.2008, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar o yöntemi hepimiz biliyoruz ama bazen bazı tasarımlarda bu mümkün olmuyabiliyor arkadaşın tasarım css değil ama benim anlattığım yöntem işte ozaman işe yarıyor yoksa dediğiniz gibi olsaydı arkadaş çok yapmış olmamış
Mesaj10.12.2008, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Katılyorum
@İbrahmGün
Url Ekledikten Sonra
Mavi Olur Fakat
Sen Renkler Kısmından Düzeltirsin

Mesaj10.12.2008, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<a href="URL"><font face="verdana" color="#2e3839">YAZI</font></a>

'Color' bölümünü istediğin renk yapabilirsin Wink