Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2007, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: SELIN NELERDEN SORUMLUDUR

Arkadaslar, bazilarimiz yanlis fikirlere sahip. Mesela bunlardan biri "Selin hersey'den sorumludur, bana hemen yardim etmelidir"...
Simdi ICERIK ve TEKNIK DESTEK farki cok önemli...
Ben teknik destek elemaniyim, sitenizin aktivasyonunda, sifrelerinizde ya da serverlarla ilgili sorunlara bakiyorum... Simdi herhangi bir yerdeb bulunmus bir HTML kodunun sitenize uygulanmasi bir icerik sorunudur...

1) Benim sorumlulugumda degil, kimsenin sorumlulugunda degil, bilenler paylasiyorlar..

2) Sorumlulugumda olmasa bile, elimden geldigince cevap vermeye calisiyorum...

ama: ZORUNDA DEGILIM! Lütfen anlayisli olun...

bugun 50.000 kullanici var, her ay 20.000 yeni kullanici var, sizce herkesin html kodu sorusuna yetisebilir miyim? Sad

Tesekkürler....
Mesaj17.07.2007, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENCE YETİŞEMEZSİN Smile AÇIKLAMA İÇİN TEŞEKKÜRLER TEKNİK SERVİS ELEMANI SELİN BAŞARILARRR
Mesaj18.07.2007, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu: TEKNİK

TENİK SERVİS TEKNİK SERVİS

KATILIYORUM SELİN ABLA SANA
Mesaj02.08.2007, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

MERHBA SELİN;

SANA KATILIYORUM,BU KADAR KİŞİYLE BAŞ ETMEN MÜMKÜN DEĞİL.
SANA TAVSİYEM;BEDAVA-SİTEMDE NELER NASIL YAPILABİLİR GİBİ TASARIM KONULARI İÇİN
BİR KULLANMA KILAVUZU GİBİ BİRŞEY OLSA;HERKES OARAYA BAKAR
SENDE KURTULURSUN...

GÖRÜŞMEK ÜZERE İYİ ÇALIŞMALAR,,,
MESELA BEN YENİYİM..
BİR SAYFAYA ONLİNE BAŞVURU FORMU EKLEMEK İSTİYORUM NASIL YAPACAĞIMI BİLMİYORUM...VE ACİL GEREKLİ ..

İŞTE BU NOKTADA HELP LAZIM...

BERK
Mesaj06.08.2007, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, tesekkür ederim,

aslinda yardim baslikli bir tr.gg sitesi bile hazir (almanca'dan tercüme edilmesi gerekiyor sadece), icinde herseyin nasil yapildigini anlatan bir klavuz da var... Neden online degil diyeceksiniz, sorun su: sitenin haftaya tasarimi degistirelecek, ve bu degisiklikten sonra yardim sitesinin icindeki bircok sey gecersiz olacak... O zaman en bastan tekrar yapilmasi gerekiyor herseyin, zaman kaybini önlemek icin, relaunch'dan sonra yardim online olacak...

Relaunch daha erken gerceklesir diye tahmin ediyorduk, gecikecegini bilseydik keske hazirlasaydik, bu kadar cok kullaniciya yardimci olurdu,
anlayisiniz icin tesekkürler.
Mesaj25.08.2007, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

george bush bıle bu kadar cok calısmıyor : Very Happy Smile saka kızma hemen

herkesı aydınlattıgınız ıcın tesekkur ederız
Mesaj28.08.2007, 02:12 (UTC)    
Mesaj konusu: AKUT

T.S.Selin keşke senin gibi iki hatta üç selin olsaydı,(samimi arkadaşların ne düşünür..bilemem)sevinirdim. Embarassed
Mesaj18.09.2007, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin hanım
sizin alanınıza göre bir sorun. sitemi güncellemek için yönet kısmınagiriyorum fakat oradaki araç çubukları nın sağtarafları gözükmüyor. mesela yazıyı boyutlandıracağım ama boyut kısmı gözükmüyor....

www.furkannur.tr.gg
Mesaj19.09.2007, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SELIN NELERDEN SORUMLUDUR

selin yazmış:
Arkadaslar, bazilarimiz yanlis fikirlere sahip. Mesela bunlardan biri "Selin hersey'den sorumludur, bana hemen yardim etmelidir"...
Simdi ICERIK ve TEKNIK DESTEK farki cok önemli...
Ben teknik destek elemaniyim, sitenizin aktivasyonunda, sifrelerinizde ya da serverlarla ilgili sorunlara bakiyorum... Simdi herhangi bir yerdeb bulunmus bir HTML kodunun sitenize uygulanmasi bir icerik sorunudur...

1) Benim sorumlulugumda degil, kimsenin sorumlulugunda degil, bilenler paylasiyorlar..

2) Sorumlulugumda olmasa bile, elimden geldigince cevap vermeye calisiyorum...

ama: ZORUNDA DEGILIM! Lütfen anlayisli olun...

bugun 50.000 kullanici var, her ay 20.000 yeni kullanici var, sizce herkesin html kodu sorusuna yetisebilir miyim? Sad

Tesekkürler....

Kanımca sen yetişirsin.... Wink
Mesaj26.06.2008, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla helal yani yetisirsin demesi kolay ama isler zor günde kac tane site ile ugras belli değil ama ben tebrik ediyorum ve başarılarının devamini getirmeni dliyorum
Mesaj26.06.2008, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok zor iş gerçekten ama Wink Shocked
Mesaj29.06.2008, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

zorda bende yaparım Mr. Green Mr. Green
Mesaj29.06.2008, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

şaka gercekten işii zor
Mesaj29.06.2008, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: ysfk

Sad sorumlu değilsin bir çok şeyle selin abla ama şu site sorununu bi çozsen ya site yarım kaldı
Mesaj20.07.2008, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok haklısın bunun farkında olan üyelerin dışında malesef olmayanlar da var.
Forumda görüyorum bazen Selin için şikayet yazıları falan yazıyorlar çok saçma, ayıp
Confused