Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemdeki reklamlar

Selin hanım,

Oluşturmaya çalıştığım site firmamızın sitesi .Oluşturmaya çalıştığım sayfalarımızdaki bu reklamları yada habire değişen site adlarını kaldırmak istiyorum.bazıları münasebetsiz siteler.Siteyi ilk kurmaya çalıştığım günden beri sayfanın üst kısmında değişik sitelerin reklamları gelip duruyor. ben bunları istemiyorum.Siteni yarat kısmından bunları tamamen nasıl iptal edebilirim.detaylı bilgi verirmisiniz..teşekkürler.
Mesaj13.12.2008, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bun reklamlar her sitede bulunmaktadır.Malesef kaldıramazsınız.Ama yeni versiyon gelecek o verisyonda üctetli ekstralar olcak o zaman reklam kaldırma ekstrasıda olabilir.Belki o zaman belli bir ücret ödeyerek kaldırabilirisiniz..
Mesaj13.12.2008, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

TEŞEKKÜRLER.
Ama bir iş sitesinde "arkadaşını bul" vs gibi site reklamları yerine yaptığım işle ilgili bir sitenin reklamının görünmesini sağlayabilrimiyim.yada böyle bir tercihi bedava sitem yetkililerinden isteme hakkım varmı... bir de bu bahsettiğniz yeni versiyon ne zaman gelecek
Mesaj13.12.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

TEŞEKKÜRLER.
Ama bir iş sitesinde "arkadaşını bul" vs gibi site reklamları yerine yaptığım işle ilgili bir sitenin reklamının görünmesini sağlayabilrimiyim.yada böyle bir tercihi bedava sitem yetkililerinden isteme hakkım varmı... bir de bu bahsettiğniz yeni versiyon ne zaman gelecek
Mesaj13.12.2008, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem çoğu sitede olduğu gibi reklam almaktadır ve b-s de birçok içerikli site olduğu için her siteye göre reklamları belirleyemez oradaki reklamlar otamatik şekilde değişmektedir

yeni versiyona gelince yeni versiyonla birçok yenilik gelecek -reklam kaldırma , domain- bunlara örnek yeni versiyon büyük ihtimalle yeni yılın ilk aylarında gelecektir Wink
Önceki mesajları göster: