Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2008, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: değişik ekranlarda farklı görünüm yardım

merhaba.hazırlamış olduğum css tasarımı sitemin görünümü 17" üstü ekranlarda resim farklı yerde duruyor.bunun için birkod varmıdır?.ne yapabilirim ? teşekkürler.
Mesaj13.12.2008, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Hazırladığını Tasarımı Sayfa Editöründe Açın.
En Dış Tablonuza Sağ Tıklayın, Tablo Özelliklerini Seçin..
Açılan Pencerede Genişlik Ayarını Yüzde Olarak Seçin ve Değer Kısmına 100 Yazın.. Bundan Sonra Tasarımınız Kendisini Ekranına göre Düzenleyecektir..

İyi Eğlenceler...

Mesaj14.12.2008, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu: olmuyor

bu işlem olmadı zira tasarım gelişmiş ayarlarda yapmamız lazım galiba.çünkü bu tasarımı css olarak bulup yapyım ayarlarda hangi kod olduğunu bulamadım.yardım bekliyorum.teşekkürler.
Mesaj14.12.2008, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: olmuyor

kornak yazmış:
bu işlem olmadı zira tasarım gelişmiş ayarlarda yapmamız lazım galiba.çünkü bu tasarımı css olarak bulup yapyım ayarlarda hangi kod olduğunu bulamadım.yardım bekliyorum.teşekkürler.

Tasarım Kodlarınız Nerede İse Tüm Hepsini Kopyalayın ve Sayfalarımı Değiştir, Yeni Sayfa Ekle Yapın, Kaynak Butonuna Tıklayın ve Kodları Yapıştırın Tekrar Kaynak Butonuna Basın ve Yularıda Belirttiğim Yolları İzleyin..

İyi Çalışmalar...

Mesaj14.12.2008, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlayamadım ama siz bunu ayrı bir programdamı yapmamı istiyorsunuz yoksa tr.gg nin içindemi?program varsa isim veya daha açık bir şekilde anlatırsanız sevinirim .
Mesaj14.12.2008, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

kornak yazmış:
anlayamadım ama siz bunu ayrı bir programdamı yapmamı istiyorsunuz yoksa tr.gg nin içindemi?program varsa isim veya daha açık bir şekilde anlatırsanız sevinirim .

Gönderdiğiniz Özel Mesaja Cevabını Yazdım...