Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Live Messenger'in Özellikleri ve kendisi!(Resimli!)

Windows Live Messenger veya bilinen adıyla MSN, en yeni sürümüyle indirilmeye hazır.

Windows Live serisi içerisinde yer alan yazılımlar, yenilenmeye devam ediyor. Gündelik hayatın içinde size yardımcı olan ve eğlenmenizi sağlayan bu yazılımlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok popüler konumda. Bunlar arasında; Windows Live Messenger (MSN), Windows Live Mail, Windows Movie Maker gibi araçlar bulunuyor. 30 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla Windows Live Messenger, yenilenen yazılımlar arasında en çok merak edileni. Build 14.0.8050.1202 sürüm numarasıyla yayınlanan programı, en yeni haliyle ve Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.

En son sürümü kullanıp kullanmadığınızı öğrenmek için MSN pencerenizdeki Yardım menüsüne tıklayın ve açılan seçeneklerden de Hakkında kısmına tıklayın. Gelen ekranda, hangi sürüm MSN kullandığınız belirecektir. Yukarıdaki görüntüde, birkaç saat önce yayınlanan en yeni sürüm numarasını görebilirsiniz.

KURULUM ZAMAN ALIYOR

Yeni servisleri kurarken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. İlk indirdiğiniz dosyanın küçük boyutuna aldanmamalısınız. Asıl indirme işlemi, o dosyayı çalıştırdıktan sonra başlıyor ve internet bağlantınızın hızına göre biraz zaman alıyor. Yükleme işlemleri bittikten sonra da bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

MESAJLAŞMA PENCERESİNE ÖRNEK

MSN'de yapılan değişiklikler, Windows 7'yle olan uyumun da habercisi niteliğinde. Hem renklerde hem de temada bu uyumu yakalamak ve kullanıcıları şimdiden Windows 7 arabirime hazırlamak isteyen Microsoft, bazı küçük dokunuşlarla, anında mesajlaşma yazılımını çok daha estetik hale getirmiş durumda.

Mesaj16.12.2008, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Unutmadan

Kaynak: Shiftdelete.com

Mesaj16.12.2008, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bişeye benziyo ama eskisine alışanlar bunu kullanamaz gibime geliyor Very Happy paylaşım için teşşekkürler
Mesaj16.12.2008, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesela Ben Mr. Green
Paylasım ıcın tesekkurler..!!

Mesaj16.12.2008, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink Güzel paylaşım teşekkürler
Mesaj16.12.2008, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler
Mesaj16.12.2008, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni Messenger Çok Güzelmiş.Bilgilendirme İçin Teşekkürler.
Mesaj16.12.2008, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende okumuştum.Pek beğendiğim söylenemez.Ama paylaştığınız için tbrklr.
Mesaj16.12.2008, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

linkini öm olarak bana atarmısın?
Mesaj16.12.2008, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öm ile atabilirmisiniz indirme linkini

Mesaj16.12.2008, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

SDN`deki dosya 125 MB gerçekten indirmek istiyor musunuz? Razz
Mesaj16.12.2008, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende beğendiğimi söyleyemem messenger plus sayesinde harika bir arayüze sahibim zaten Wink
Mesaj16.12.2008, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler
Mesaj16.12.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Burda Gösterilen Msnyi İndircektim.Ama Dosya Boyuru 127 Mb.Bende İndirmedim.Dosya Boyutu Çok Fazla.
Mesaj16.12.2008, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiweb yazmış:
SDN`deki dosya 125 MB gerçekten indirmek istiyor musunuz? Razz

Shocked Shocked Shocked