Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.12.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu: 404 hata sayfasını google bulamıyor ?

Adresim "http://www.atakoybaklan.tr.gg " sitemi defalarca doğruladım ve site haritası gönderdim google sitemde hata sayfasını bulamıyor bir şey yapabilirmiyim Gooogle " nai ohw sjd " isminde bir dosya arıyor 404 sayafasının ismini değiştiremediğimden çaresizim
Hayrettin Aslan

En son atakoybaklan tarafından 18.12.2008 13:05:35 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.12.2008, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemap isminde sayfa açıp buraya sayfa linklerinizi koymak suretiyle google'a site haritası göndermek mümkün değildir öndelikle bunu belirteyim.Daha doğrusu bedava sitem de site haritası gönderemezsiniz.

Hata sayfasına gelince bu mesajı web yöneti araçlarında alıyorsanız daha önce sitenizde bulunan ve şuanda silinmiş bir sayfa nedeniyle olabilir.Yeni indexlemede bu sorun çözülecektir.Zaten çözülmesede çok önemli değil

İyi eğlenceler Wink
Mesaj18.12.2008, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani ne öneriyorsunuz ben sitemap'ı sileyimmi
Mesaj18.12.2008, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu: site haritası

Yapmak istediğiniz site haritası eklemek mi??
Mesaj18.12.2008, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

yukarıda bedava sitemde site haritası eklenmez dediler
onun için bende soruyorum ben site haritası eklemiştim şimdi buyazıya binaen soruyorum googleye göndermiş olduğum site haritasını sileyimmi
diye
Mesaj18.12.2008, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cevap

atakoybaklan yazmış:
yukarıda bedava sitemde site haritası eklenmez dediler
onun için bende soruyorum ben site haritası eklemiştim şimdi buyazıya binaen soruyorum googleye göndermiş olduğum site haritasını sileyimmi
diye

Silebilirsiniz bunun size hiçbir faydası olmaz. Zaten bununla google a site haritası göndermiş olmuyorsunuz.
Wink