Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.12.2008, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Kızları Anlamak Zor

Arkdaşlar ben burda kendi tecrubelerımı paylaşacagım ... istersenız sizde yaşadagınız bir olayı burdan anlatın

Kızları anlamak için size yaşadıgım bir tecrubeyi vereceğim
Sıra arkadasım var kız sınıfta yız
arkadaşlar ben onun için her şeyi yapıyorum canım bitanem her şeyi diyorm ne derse almaya çalısıorum ve her konuda yardım cı olmaya calısıorum
ama kız bana o kadar iyi davranmıyor ancak ben bitanem fln dersem sınıfa geldıgınde hoş geldın canım diyip öpüyorum ama hep ilk golü ben atıyorum ve kızda ben yaparsam ancak yapıyor yanı içinden gelmiyor artık benden hep güzel sözleri duya duya şımarmış !

Diğer erkeklere asılıyor gibi birşey yani ama diğer erkekler onla hiç ilgilenmiyor bu seferde kız ilk golü atıyor diğer erkeklere karşı ...

VE BURDANDA SİZE BİR DERS VEREYİM ARKADAŞLAR
Bir kızı etkilemek için o kızın size muhtaç olması gerekir YANİ yoklugunuzu ANLASIN :::.........

VE BU BENİM EDİNDİĞİM BİR TECRUBE .......
AMA HER ZAMAN İLK GOLÜ SİZ ATMAYIN .....

VE şimdi ben bu kıza p.tesi günü deniycem ve bana muhtaç olacak ...

İşte ben bu tecrubeyi yaşadım !!!
Mesaj19.12.2008, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar
Mesaj19.12.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yorum yokmu
Mesaj19.12.2008, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede Kızları Anlamak Çok Zor Oluyor Bazen..
Mesaj19.12.2008, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:
arkadaşlar yorum yokmu

Kardeş Böyle bir konuya yorum olmazmı Hele!

Dediğin Gibi kızları anlamak çok zor Ancak size tecrübelerden birisini anlatayım [not:tüm kızlar için geçerli değildir!] bazı kızlar varki yalnızca erkeği erkek olduğu için sever
bazıları varki senin anlattığın gibi ilk golü erkeğin atmasını bekler onlar sevmeyenlerdir.
bazı kızlar varki kendilerini insan erkeği hayvan görürler ki kendileri haynavandır [yalnızca öyle düşünenler için]
bazı kızlar verki gerçkten adam gibi sevendir [milyonda bir]

O yüzden kızlara AŞIK OLMAYIN Evil or Very Mad Çünkü onalar yalnızca bizi kullanıyorlar .

Anladımki Kız sana kazığını atmadan önce sen ona öyle bir kazık atıcaksın ki peşinden koşucak ama yüz vermiceksin.!

Ayrıca Arkadaşlar ve Bu Forumu Okumakta olan herkişi= Biraz Argo kullandığım için özür dilerim aslında bbir insanın dahda argo kullanması gerekir ancak böyle bir yerde yazılmaz çünkü bizden küçükler var ve de bizden büyükler var ayıpo olur geçin onu Hocalar var. Onlardan özür diliyorum. Crying or Very sad
Mesaj19.12.2008, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

birçok kızdan duydum "bazen ben bile kendimi anlamıyorum" diye onlar bile anlamıyorsa biz nasıl çözelim bu kızları Laughing
Mesaj19.12.2008, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğin gibi kardes kzıları anlamak çok zor bi dedikleri birini tutmuyo daha bir sürü şey Laughing
Mesaj19.12.2008, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar ya ben ne kadar iyilik yapsam öpsem aşkım bitanem desem hep kız havalşanıyor diğer erkelere bakıyor o yüzden Size
MEMATİ yi örnek alın derim Very Happy
Mesaj19.12.2008, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kızların üstüne gittikçe daha da kaçarlar ve şımarık tavır gösterirler bunu en iyi yaşayanlardan biriyim en iyisi fazla yüz vermemektir.
Mesaj19.12.2008, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

KIZLARI ANLAMAK ZOR
Mesaj19.12.2008, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

kizilozkoyu yazmış:
kızların üstüne gittikçe daha da kaçarlar ve şımarık tavır gösterirler bunu en iyi yaşayanlardan biriyim en iyisi fazla yüz vermemektir.

süpper bi yorum
Mesaj19.12.2008, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama bu kızı sevmiyorum sıra arkadaşım yanı başka bir erkekle konustugunu görsem o erkeği orada gebertesim gelıor kıskanıyorum ama bende onun yanında başka kızlara fiziksel temasta bulunuyorum onu kıskandırmak için
ACABA BU AŞIK OLDUMUMU YOKSA ÇOK SIKI BİR ARKADAŞLIK BAGIYLA BAGLI OLDUMUMU GÖSTERİR ?
Mesaj19.12.2008, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy sıra arkadaşın senin ondan hoşlandığını sanıyor. biran önce kap Razz Very Happy
Mesaj20.12.2008, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Arkadaşlar Biz Neden Tahmin yürütüyoruz . Bu Forumda Kızlarda Var Ablalarımızda var onlar bize yol göstersin Onlar bizim Kardeşimiz Bize Doğru yolu Gösterirler. Hehehe.

TÜM Bedava-Sitem KIZKARDEŞLERIMI VE ABLALARIMI BVU FFORUMA DAVET EDIYORUM!
Mesaj20.12.2008, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="webmaster-arac"]Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy sıra arkadaşın senin ondan hoşlandığını sanıyor. biran önce kap Razz Very Happy[/quote

Nasıl yani? ]