Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.12.2008, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım

ben açtıştım konu ama konu tam bi cvp gelmedi ve tap konuyu anlatamamıstım galiba yine açıklamak istiyorum bedava siteme giriyorum oradan siteme giriş yapıyorum orda seçenekler oluyo ya siteni düzenlemek için mesela sayfa düzenlemeye tıkladım tıkladığım an yine bedava sitemden siteme giriş sayfası ekrana geliyo ordan yine giriş yapıyorum bir yere boşbir yere değil de orda siteyi ayarlama linklerinden birine tıklayınca yine o giriş sayfası çıkıyor arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum böyle giderse benim site işi yatıcak işallah bulunur 1 çözüm ilk gün ve 2. gün böyle bir sorunum yoktu ama şimdi olmaya başladı.

NOT:Bugün bilgisayara format attım sonra kurdum bilgisayarın driverlerini fln gerekli programları gibi herzamanki gibi ve siteme girip düzenleme yapıcaktım bedava siteme girdim ordan siteme giriş yapa geldim sitemin ismini yazdım ve şifremi girdim ve girişe tıkladım sonra parolanız anımsansınmı diye bir uyarı geldi bende ewet dedim hep girmeye uraşmıyım dedim ondan olabilirmi veya başka bir şeyden kaynaklanıyosa lütfen biliyorsanız çözümünü buraya yazarmısınız cookins ayarlarındanda şüpheliyim ama onda bir sorun bulamadım

Teşekkürler....
Mesaj20.12.2008, 05:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun bendede olmuştu.Aynı sorunu bende yaşdım zamanla geçti ama.
Mesaj20.12.2008, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizden çıkış yapın çerezleri silip tekrar deneyin sorun düzelecektir

iyi çalışmalar Wink

Mesaj20.12.2008, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu: ..

denedim öyle kardeşim sildim çerezleri sonra yine girmeyi denedim yine aynı olayla karşılaştım ama internet explorerle giriyodum firefox u yükliyeyim dedim yükledim ve firefoxta o hatayı vermedi şuan siteme birşeyler ekleyebiliyorum ama internet explorerden girince neden öle yapıyo? ama sorun düzeldi firefox ile girince
Mesaj20.12.2008, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba internet expoler ayarlarını sıfırlayınız yeniden kurulmus gibi olucaktır daha sonra tekrar deneyiniz